Ps4 den proyla gecilirmi

Bu konuyu okuyanlar

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba PS4 um var bunu satıp pro almaya değermi .Cok farkediyomu.Fps ve grafik anlaminda

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bence değmez ps 4 ün daha çok gideri var

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Aynı fikirdeyim, PRO sadece 4K ve daha iyi grafikler isteyen, daha yüksek FPS isteyenler için. Pro'nun bazı kendine has avantajları varmış ama değecek avantajı var mı ? Bana sorarsan yok çünkü benim 4K monitörüm/televizyonum yok.

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mesala bf 1 alicam grafik ve FPS farkı proyla ne farkı var.Cunku PS4 benim oyunlarda hiç kasma takılma olmuyor ama bazen menulerde yavaşlık kasma oluyor bu normalmidir
--- Gönderi Güncellendi ---
Mesala bf 1 alicam grafik ve FPS farkı proyla ne farkı var.Cunku PS4 benim oyunlarda hiç kasma takılma olmuyor ama bazen menulerde yavaşlık kasma oluyor bu normalmidir

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
@Yigit6565 konsollarda oyun içinde kasma olmaz, eğer olacaksa da oyun üreticisi o nesile oyun çıkarmaz. Menülerde kasma olabilir ve oyunun yüklenmesi de uzun sürebilir malum içlerine hard disk koyulmuş fiyat/hafıza düşünülerek. Oyun içi kasma güncelleme/yazılım kaynaklı olur konsolda genellikle.
Eğer 4K televizyonun yoksa ve PS4'ün grafikleri bana yeter diyorsan Pro lüks. Pro zannımca bilmem kaç bin liralık Gaming PC ile 1500 TL'lik konsolu kıyaslayanlara cevap olarak konulmuş güçlü ve hesaplı bir alternatif.

CanAydın

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Değmez bende de ps4 var pro ile nerdeyse aynı Pro için adam aklıllı oyun bile yok ps4 yeterli E3 te büyük ihtimal Sony Microsof un karşına ps5 i koyar bence

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
En basit şekliyle elinizde ps4 varken pro ya gecilmez ama yeni alacaksan pro alman daha iyi

Reaksiyon puanı
30
En basit şekliyle elinizde ps4 varken pro ya gecilmez ama yeni alacaksan pro alman daha iyi

Katılıyorum. İlle 4K televizyon koşulu da aramak yanlış olur. 4K desteği mevcut sadece. İşlemci ve grafik işlemcileri arasında performans farkı var. 3 katı boşuna çıkmadı Sony. :)