Ps4 de hata alıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

dyedke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
DSC_0273.JPG

PSN plus üyelerine ağustos ayında Just Cause 3 oyununu verdi.İndirip ilk görevi bitirdim.İkinci görevin ortasında bu hatayı aldım.5 kere denedim ve aynı hatayı aldım.6.denemem de ps4 kendini kapattı .Başka oyunlar da denediğim de ise hata almadım.

Teşekkürler

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
hata kodunuz ile ilgili şöyle bir bilgi var ama

CE-34878-0 PS4 Hata Kodu
  • Yardım Kitaplığı :
  • Hata kodları
Uygulamada bir hata oluştu.
  1. Uygulamayı kapatın, en son Sistem Yazılımı ve oyun güncellemelerini yükleyin ve sistemi yeniden başlatın.
  2. Sisteminizin Sabit Disk Sürücüsünü ("HDD") yükselttiyseniz lütfen orijinal HDD'yi tekrar takın.
  3. Hata tekrar oluşursa kayıtlı verilerinizi yedekleyin ve daha sonra [Ayarlar] > [Sıfırlama] öğesine gidip [PS4 Sistemini Sıfırla] öğesini seçin.
  4. Hata her uygulamada ya da uygulama başlar başlamaz oluşursa lütfen PlayStation Destek ile iletişime geçin.
CE-34878-0

dyedke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Teşekkürler
1.Uygulama güncel
2.HDD yükseltmedim

Ps4 ü gereksiz yere sıfırlamak istemiyorum .Sorunu bildirdim sizce çözüm bulunacak mıdır?Yoksa "sorunu bildir" öylesine mi eklenmiş bir özellik ?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Teşekkürler
1.Uygulama güncel
2.HDD yükseltmedim

Ps4 ü gereksiz yere sıfırlamak istemiyorum .Sorunu bildirdim sizce çözüm bulunacak mıdır?Yoksa "sorunu bildir" öylesine mi eklenmiş bir özellik ?
Bu saatte bir çözüm yolu sunarlarmı emin olmamam ama destekleri varsa çözüm yoluda önermeleri lazım

dyedke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Sorun kendiliğinden düzeldi zannetmiştim .Oynamaya devam ederken birçok kez "Connetting Lost" hatası aldım.En ufak bir sorun çıkmaması için tekrar bağlanmayı bekledim.Fakat bir görevde mario ya "millitary car" vermemi istedi.İlk denediğim de mario araca binmedi 2. denediğimde de binmedi . 3. kez denediğimde de binmedi .Oyunu kapatıp,oynamaktan vazgeçecektim ki .Ps4 5 saniye içinde 5 kez açılıp kapanırmış gibi oldu ve "cız cız cız" diye ses verdi.Bende hemen fişi çektim .Ps4'ü tekrar açtığım da ise bir sorun yoktu.Lakin Just Cause 3 ü sildim.Şans mıdır bilmiyorum ama Just cause 3 ü her oynadığımda Ps4 sapıtıyor.

İyi günler

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Belki düzgün yüklen memistir dosyasından birinde sıkıntı varsa yapabilir silip tekrar yüklemeyi dene

Son mesajlar