Ps4 almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

ozbayrak_02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar öncelikle ben bu ağustos ayında Ps4 almak istiyorum bilmiyorum biraz erken ama şimdiden araştırıyorum ve alacağım konsolun iyi birşey olmasını istiyorum.Şuan ki fiyatlar 1300 TL'den başlıyor sizce fiyatlar düşermi ya da ithalatçı garantili alınır mı veya en son çare olarak xbox one alınır mı cevaplarınızı en kısa sürede bekliyorum

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Xbox One mı, PS4 mü alacağın tamamen senin kişisel tercihin. Ama baştan uyarayım, konsollarda mağazalara gittiğinde dahil gelen müşterileri konsollarda oynarken izlediğinde oyunda çok düşük FPS olduğunu ve FPS'te dalgalanmalar olduğunu konsolun bize bunu göstermemesine rağmen anlayabileceksin. Bir şey daha var ki konsollarda bir yükleniyor ekranı, bir oyunun yüklenmesi çok uzun sürüyor. Oyunlara gelen güncellemeler bazen oyunu batırabiliyor ve misal PS4'e gelen son güncelleme bu güncellemeyi alan PS4'lerin Wifi'sini çalışmaz hale getiriyordu ve bunu çözmenin tek yolu da ethernet ile internete bağlayıp yeni güncellemeyi indirmekti. FPS anlamında olsun, oyun fiyatları anlamında olsun, yükseltebilirlik ya da oyun çeşitliliği anlamında olsun, PC konsoldan üstün durumda bugün.

Bunun dışında kimisi Sony sever kimisi Microsoft. Kimisi Apple sever, kimisi Google. Kimisi Chrome sever kimisi Firefox. Hepsinin diğerine avantajları var ve ikisinden birini seçerek yanlış yapamazsın. İşini görecekse, istediğin oyunlar varsa Xbox One da al. PS4 fiyatları'nın düşmesine daha var. PS5 çıkacak, üstünden 6 ay geçecek, o zaman düşer.

Toretto55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Tercih senin fakat benim düşüncem PS4 :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
ister xbox al ister ps4 ne alıran al oyun fiyatları çok fazla

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
ister xbox al ister ps4 ne alıran al oyun fiyatları çok fazla
2.el cd alırsın pahalılık sorunu ortadan kalkar. Hele PSN kardeşliği yaptığın zaman daha da ucuza gelir.

Mesela geçen gün 30 TL'ye Fifa 17 aldık PS4 için.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Yinede bilmesinde fayda var tamam kardeşlik güzel ama güven sıkıntısı var bunuda bilsin her öneüne gelenle kardeşlik yapmasın

ÖzTürK-_-3458

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ps4 al derim türkiyede oynayanı çok ps4 ün.xbox one türkiyede oynayanı az kardeşlik olayı güvenli değil gerçekten tanımadığın arkadaşlar,kişiler den başka kimseyle kardeşlik yapma ortak oyun alırsınız örnek: 120₺ oyun 60 sen 60 ben der 60 verirsin hop alır parayı seni engeller.