PS3 Plus hakkında

Bu konuyu okuyanlar

TooNiceTo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşkar ps3 plus abonesi olacağım 1 yıllık fakat taşınıyorum ve taşındığım binada internet yok yeni olduğu için plus dan indirdiğim bir oyunu internet olmadan oynabilir miyim ?
Misal 2 3 bina yanda akrabalırımız oturuyo onların evden oyunu ps3 e atıpda kendi evimde internet olmadan oynamam mümkün mü

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Sıkıntı yok olur.İnternet olmadığından dolayısıyla mp oynayamazsın sadece o kadar.

TooNiceTo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok tam anlatamadım sanırım şimdi ben plus ütelik alacam oyunu değil 100 tl ye 1 yıllık üyelik aylık belli miktarda oyun indirme limitin oluyor yılda toplam 44 her ay oyunlar değişiyor ve plus üyeliğin 1 yılı doldurduğunda bu oyunları oynayamıyosun tekrar yenilemen gerekıyor yani bu şekilde acaba internet olmadan oynayabilirmiyiz onu sordum

benergews

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bir yıldan sonrası kendisi fark ediyor. Ben denedim :D boşuna ümitlenme :D

TooNiceTo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 Yldan sonra fark etsin sorun değil sadece evde boş boş oturana kadar oyun oynarım onu demek istedim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

benim asıl söylemek istediğim 2 güne taşınıyorum taşındım bina 0 iskanı yok tel bağlatsı falan yok yani ben şuan bulundğum evde üyelik alıp 3 4 neyse artık indireceğim oyunları oynayabilirmiyim onu merak ediyorum yoksa oyunu oynamak için internet bağlantısı istermi sonucta plus dan alınan bir oyun

benergews

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet oynayabilirsin ama ilk önce internet varken oyuna bir gir sonra çık artık internete ihtiyacın kalmayacak.

TooNiceTo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eyw çok sağolasın banada bu lazımdı :)

titus6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PS + , gerçekten iyi bi' şey. Geçen ay bitti üyelik. Almadım bende. Next-Gen gelsin hele bi.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
PS + , gerçekten iyi bi' şey. Geçen ay bitti üyelik. Almadım bende. Next-Gen gelsin hele bi.

Aynen

PS Plus ı ilk aldığımda BF3 vardı.Arkasına NFS MW 2 çıktı. bide şuan far cry 3 var. ondan önce AC 2 vardı. Gelecekteki oyunu ben tahmin ediyim

Max Payne 3 - COD MW 3

Bunları daha önce koydularmı bilmiyorum :)

titus6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen

PS Plus ı ilk aldığımda BF3 vardı.Arkasına NFS MW 2 çıktı. bide şuan far cry 3 var. ondan önce AC 2 vardı. Gelecekteki oyunu ben tahmin ediyim

Max Payne 3 - COD MW 3

Bunları daha önce koydularmı bilmiyorum :)
Yok Max Payne koyacaklarını zannetmem. Ama Last Of Us fena gitmezdi. :yes: