PS3 mü Xbox mu?

Bu konuyu okuyanlar

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sıfır alacaktın sanırım internetten bak bazı teknoloji marketlerinde var ordan alırsın

evet hocam teknoloji marketlerde xbox 700 800 Tl iken gittigidiyorda 580 tl onun için ama peşin parayla alamıyoruz galba ordan

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Bence bekle biraz PS4 cıkana kadar xbox da cabuk bıkarsın benden söylemesi:)

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
1. PS3 alırsan orjinal oyunları oynamak zorunda kalırsın downgrade gibi işlemler ile ancak korsan oynayabilirsin ki önermem benim gibi sen de online oynamaktan mahrum kalabilirsin.
2. Xbox360'dan hiç anlamıyorum ama şunu söyleyebilirim PS3 daha iyi grafik kalitesi sunuyor.
Ayrıca bekle PS4 çıkacak belki onu alırsın.
Bence de PS4 bekle derim.

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ps4 de oyun oynayabilmem için 1,5 yıl beklemem gerekir heralde çünkü çıkması kırılması falan derken :)

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
ps4 de oyun oynayabilmem için 1,5 yıl beklemem gerekir heralde çünkü çıkması kırılması falan derken :)

PTT''den ön ödemeli sanal kredi kartı alabilirsin. Önceden yüklüyorsun galiba sonra onu kredi kartı gibi kullanabiliyorsun. Git yarın sabah al onu sonra saat 15:00 a kadar gittigidiyordan al yarın elinde :)

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PTT''den ön ödemeli sanal kredi kartı alabilirsin. Önceden yüklüyorsun galiba sonra onu kredi kartı gibi kullanabiliyorsun. Git yarın sabah al onu sonra saat 15:00 a kadar gittigidiyordan al yarın elinde :)

:) uff kim uğraşıcak bununla ya en iyisi kazık mazık ama doğubanktan almak heralde çünkü bu gittigidiyoddakinde FW yok Bide rgh olayı varmış doğub. da bunları hazır olarak satıyolar ordan almak daha mantıklı değil mi ?

phoenix--27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ps3 alırsan oyunları 20 tl den 130 tl ye kadar değişir ve rahat bulursun ancak ps4 ü bekle derim aynı şekilde ondada aynı ucuzluk olacak istersen google a feza konsol diye yazıp oyun fiyatlarınıda görebilirsin

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
:) uff kim uğraşıcak bununla ya en iyisi kazık mazık ama doğubanktan almak heralde çünkü bu gittigidiyoddakinde FW yok Bide rgh olayı varmış doğub. da bunları hazır olarak satıyolar ordan almak daha mantıklı değil mi ?
Sende hiçbi yola gelmiyosun git o paraya orta halli kasa topla madem ne diyelim :D yada 750 tl ye 187 saat ps salonuna git :D

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
500 GB JTAG + 40 oyun, bütün yeni oyunları attırdım. 670 TL.

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tüplü Tv ye bağlayınca bütün hevesim kaçtı yeminle :D gerçi böyle kötü görüntü olucağını biliyodum ama umarım iki haftaya kadar Hd led tv alınca güzel olr :D

ahmeterkann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben PS4 Ön Sipariş verdim. Kafam rahat. 900 TL'ye hallettim o işi. Adamlar ile irtibat içindeyim :D

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben PS4 Ön Sipariş verdim. Kafam rahat. 900 TL'ye hallettim o işi. Adamlar ile irtibat içindeyim :D

kardeş mesela ps3 ps4 almak değil bende ps4 almasını bilirim ama daha ps3 ün son modelleri bile kırılmıyo- ps4 hiç kırılmıcak demektir. oyunlara 200 Tl vermek durumu olmayan adama çok koyar :)

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xbox tv ye takılılan kumandası olan ama oyun ağırlıklı bir pc gibi ama ps3 en iyisi

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Online oynayacaksan da Xbox al

online oynamayacaksanda

Xbox'ın Live servisini bir keşfedemedi gitti bizim gençler.

Xbox SLIM ler daha kırılamadı diye hatırlıyorum tabi kırılmışta olabilir takip edemiyorum son zamanlarda. Ben Elite kullanıyorum bu sürüm hackleniyor aşağı yukarı tüm teknoloji pasajlarında
Ben bir gencim ve xbox live servisini senden iyi biliyorum.Adamın kısıtlı parası var her ay ödeyecek değil ya.PSN çok daha iyi hem ücretsiz.Yeni konsollar çıkınca orjinal fiyatı düşer.Ve gine xbox alma oyunlar burda fazla değil.Ha xbox seversen seni xbox bölümüne alalım beyin yıkama.O konsolun pc kasasından farksız size kakalıyolar.Kumandası olan oyun ağırlıklı bir kasa kişiliksiz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

PSN diye bişey var kardeşim ben ps kullanmıyorum fakat biyerde videosunu izlemiştim. Sen bu hizmete aylık veya yıllık ücret ödüyosun. Yıllık 100 tl fiyatı var galiba. Bu sayede ps3 oyun konsoluna her ay ücretsiz oyunlar veriyor. Ama kullanım sınırlı mesela diyor ki 1 ay kullanabileceksin. Ve her ay en az 10 tane oyun hediye ediyor. Bence mükemmel bir hizmet oyunu 1 ay oynarsın sonra zaten sıkılırsın başka oyuna geçersin ;) Sen bi araştır.
HELAL bee!

ahmeterkann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş mesela ps3 ps4 almak değil bende ps4 almasını bilirim ama daha ps3 ün son modelleri bile kırılmıyo- ps4 hiç kırılmıcak demektir. oyunlara 200 Tl vermek durumu olmayan adama çok koyar :)

Kırsan ne kırmasan ne? Önemli olan aldığın oyunun hakkını vererek oynamak. Kırdırınca online oynamak yok. Online olmayınca da zevki yok. Ne yani oyunu bitirdikten sonra çöpe mi atalım. Online denilen bir şey var.

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Haha!İşine gelmeyince çoluk çocuk de:dil:.Evet ortaokulluyum deli gibi xbox oynayan arkadaşlarım var.Online da adam eziyorlar bide 6. sınıfa yeni başlayanlar.Neymiş küçüğüz diye konsol kullanamayız diye bir kural yokmuş.:devil2:

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Online Oynamıcaksan Xbox Diye Takmış Millet Hiç Bir Şey Bilmeden .

Korsan Oynamayı Tercih Ediceksen Xbox Diyorum Ben . Ban Yok Online Oyun Keyfi Tam Gaz Devam Ayda 8Tl Vericeksin Birde Live Üyeliği İçin.
Xbox İçin Süper Fw'ler Var Piyasada Onlardan Yaptır Bansız Fw'ler Tam Gaz Oyun Keyfine Devam Edersin.
Ayrıca Ps3'ten Daha İyi Grafiği Olduğuda Dünyaca Kesinleşmiş Ve Onaylanmış Bir Şey . Birde Kinect Keyfi Var Onu Yaşamadan Bilemezsin . Forumda Bu Konuya Benze Çok Konu Var Araştır Kesin Xbox Alırsın ... Bende Bu İkisi Arasında Kalmıştım Ve Xbox Aldım Mutluyum