PS3 mü Xbox mu?

Bu konuyu okuyanlar

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
700-750 Tl arası para var ama ne alsam bilmiyorum ya xbox ? ps3 ?

herkes yorumunu bildirirse çok sevinirim.

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2.el mal da alamam galba tek çare xbox

ama xbox aldıktan 1-2 ay sonra yeni model ps3 ler kırılır mı ? o zaman çok üzülürüm

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

efee05

Asistan
Reaksiyon puanı
0
FIFA12'nin ilk çıktığı zamanlarda 180tl falandı ben de küçük bir mağazadan 0'ını 100-130 tl gibi bir fiyata almıştım.Ama 2.el oyunların içindeki keyler de kullanılmış oluyor o yüzden o key kullanıldıysa online oynayamazsın.Ama eğer orijinal kullanırsan PS3 al çünkü xbox ülekemizde yaygın değil,çok oyun bulamazsın.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Şu an konsol alacak olsam kesinlikle yeni gelecek olan versionları (PS4, Xbox one) beklerdim. Hangisi hoşuma giderse onu alırdım.

Nova26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu an konsol alacak olsam kesinlikle yeni gelecek olan versionları (PS4, Xbox one) beklerdim. Hangisi hoşuma giderse onu alırdım.

adamda 700-750 tl arası parası varmış yeni yeni nesil konsollar türkiye pahali giriş yapar hem ps4 ve xbox one çıkınca önceki modeller ucuzlar yani bekle
2. olarak orjinal oynarım dersen ps3 al , ama öbür türlü xbox :thumbup1:

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
yeni konsollar ülkemize girince (ki bu 2014ü bulur) al bence çünkü o zaman bu fiyat seviyesinde duramayacak eski olanlar :) paran cebinde kalır biraz daha beklersen :)

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
psp lerde pro update vardı kırdırmak için ps3 de aynısı oluyormu bilmiyorum :) ama bencede biraz bekle yeni konsollar satışa başlayınca alırsın :)

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Online oynayacaksan da Xbox al

online oynamayacaksanda

Xbox'ın Live servisini bir keşfedemedi gitti bizim gençler.

Xbox SLIM ler daha kırılamadı diye hatırlıyorum tabi kırılmışta olabilir takip edemiyorum son zamanlarda. Ben Elite kullanıyorum bu sürüm hackleniyor aşağı yukarı tüm teknoloji pasajlarında

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla beklemeye tahammülüm yok canım felaket sıkılıyo evde boş boş oturuyorum vakit geçircek bişeyler lazım

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Valla beklemeye tahammülüm yok canım felaket sıkılıyo evde boş boş oturuyorum vakit geçircek bişeyler lazım

PSN diye bişey var kardeşim ben ps kullanmıyorum fakat biyerde videosunu izlemiştim. Sen bu hizmete aylık veya yıllık ücret ödüyosun. Yıllık 100 tl fiyatı var galiba. Bu sayede ps3 oyun konsoluna her ay ücretsiz oyunlar veriyor. Ama kullanım sınırlı mesela diyor ki 1 ay kullanabileceksin. Ve her ay en az 10 tane oyun hediye ediyor. Bence mükemmel bir hizmet oyunu 1 ay oynarsın sonra zaten sıkılırsın başka oyuna geçersin ;) Sen bi araştır.

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PSN diye bişey var kardeşim ben ps kullanmıyorum fakat biyerde videosunu izlemiştim. Sen bu hizmete aylık veya yıllık ücret ödüyosun. Yıllık 100 tl fiyatı var galiba. Bu sayede ps3 oyun konsoluna her ay ücretsiz oyunlar veriyor. Ama kullanım sınırlı mesela diyor ki 1 ay kullanabileceksin. Ve her ay en az 10 tane oyun hediye ediyor. Bence mükemmel bir hizmet oyunu 1 ay oynarsın sonra zaten sıkılırsın başka oyuna geçersin ;) Sen bi araştır.

benim internet hızı alt yapısı çok berbat bi durumda , ps3 de psn de takılmak oyun indirmek falan tam bi rezalet olur benim için..
öyle ki internet hızım 0,80 mbs- sık sık da kopuyo : )

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ps3 öneririm. Psn plus'a üye olursan yıllık 80 civarı oyunu 100 liraya oynayabilirsin. Bunun haricinde orjinal oyun alacaksan gow,uncharted,heavy rain bunlar xbox'ta yok mesela

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ps3 öneririm. Psn plus'a üye olursan yıllık 80 civarı oyunu 100 liraya oynayabilirsin. Bunun haricinde orjinal oyun alacaksan gow,uncharted,heavy rain bunlar xbox'ta yok mesela

aynen bu oyunları oynamayı çok isterim de olmuyo malesef kırık ps3 almam gerekiyo ama onuda ikinci elini 800 Tl ye satıyo insafsızlar- 750 Tl ye falan kırılmış sıfır olsa keşke hemen alırdım

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
1. PS3 alırsan orjinal oyunları oynamak zorunda kalırsın downgrade gibi işlemler ile ancak korsan oynayabilirsin ki önermem benim gibi sen de online oynamaktan mahrum kalabilirsin.
2. Xbox360'dan hiç anlamıyorum ama şunu söyleyebilirim PS3 daha iyi grafik kalitesi sunuyor.
Ayrıca bekle PS4 çıkacak belki onu alırsın.

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PS4 ün çıkmasına 4-5 ay var ben zaten makineyle 4 -5 ay vakit geçiricem sonra ilgilenmem gereken başka şeyler olucak eğitimle alakalı

hem ps4 çıkıcakta kim bilir kaç paraya satcaklar oyunları kim bilir kaç para olur - kırılır mı kırılmaz mı o bilinmez

yani o kadar bekleyemem..galba xbox almak zorundayım... aşırı kafaya taktım ya en iyisi alıp kurtulmak

vbb_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu konuda çok fikrim aman bizim yabancı akrabalarımız hepsi oyun kolları ps vazgeçmiyorlar.

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu nesilde Xbox açıkça üstündür Playstationdan.

Donanım olarak sözde PS3 üstün. Ama bu üstünlük core i3 1.5 Ghz in 1.4 e olan üstünlüğü kadardır(misalen)

PS nin diğer avantajlı yanı Bluray de anladığım kadarıyla seni ilginlendirmiyor.+

Ve exclusive oyunları+
-----------

Xboxa gelelim Live servisi kat be kat PSN den iyidir.+

Hacklenebiliyor.+

PS3 ile olan ortak oyunlarda daha iyi bir grafik kalitesi sunar+

Toplamda Xbox 3 e karşı 2 kazandı.

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gittigidiyor kredi kartıyla paypal istiyo başka türlü nasıl alıcam peşin parayla