Ps3 mü Ps4 mü?

Bu konuyu okuyanlar

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0
konunun yeri burası mı bilmiyorum ama kararsız kaldım. hiç iyi bir pc olmadığından hiç oyun oynayamadım.oynamak istediğim çok oyun var ve hepsi ps3 te . ancak ac unity gibi oyunlar ps3 e gelmeyecek ve oyunların ps3 ve ps4 versiyonlarında çok grafik farkı var. beynim yaaanndddıııııı:scared:

bide ps3alırsam ucuza amerikadan getirtip 2sene sonra ailem izin verirse ps4 almak istiyorum Allah'ım kurtarınnnn

bide hepsinden vazgeçip xbox alsam mı:D

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
konunun yeri burası mı bilmiyorum ama kararsız kaldım. hiç iyi bir pc olmadığından hiç oyun oynayamadım.oynamak istediğim çok oyun var ve hepsi ps3 te . ancak ac unity gibi oyunlar ps3 e gelmeyecek ve oyunların ps3 ve ps4 versiyonlarında çok grafik farkı var. beynim yaaanndddıııııı:scared:

bide ps3alırsam ucuza amerikadan getirtip 2sene sonra ailem izin verirse ps4 almak istiyorum Allah'ım kurtarınnnn

bide hepsinden vazgeçip xbox alsam mı:D

Playstation 4 almalısın, dostum. :thumbup1: Artık Playstation 3 eskidi artık. Oynuyacağın oyunların daha iyisi Playstation 4`te bir üst seri olarak daha iyi grafiklerle karşında olacak. :)

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ama oynamadığım binlerceeeee oyun var

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Sony PS3'e en fazla 2 yıl daha destek verir. Next-Gen yapımlar PS3 için çıkmaz. ileriye dönüklük açısından PS4 çok daha iyi bir seçim olacak. Ayrıca birçok PS3 oyunu remakeli şekilde yani daha iyi grafiklerle PS4'e çıkıyor. Playstation now ile PS3 oyunlarını PS4'te oynayabileceğiz. Şu an kuzey amerikada beta aşamasında olan bu uygulama ile 100'den fazla PS3 oyunu PS4'te oynanılabiliyor. Beta aşaması tamamlandığında Ülkemizde de kullanıma açılacak.

PS4 Kulübüne Bekleriz.

http://forum.shiftdelete.net/playstation/381145-playstation-4-kullananlar-kulubu.html

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben ps now ın tr de iyi işleyeceğeni sanmıyorum akk saolsun.