Ps3 Kırdırılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Ps3 Almayı Düşünüyorum Bu Aralar Kafayı Taktım Ama Ps3 Kırdırılırmı Ona Göre Alıcam Yoksa Bir Oyuna 100Tl Vermem :) Çünkü Ben 3-5 Oyunla Duramam . En Az 20 Tane Felan Olacak :dirol: Yeni Çıkan Oyunlarıda 100 Tl'den Almaya Kalksam 2000 Tl Ediyor O Kadar Para Vermeyide Anlamlı Bulmuyorum :p
Geleyim Soruma Ps3 'te Ps2 Kırdırılıyormu Çip Olayı Felan Varmı ? Sahte , Kopya Oyun Açarmı ? Modele Göre Değişiyorsa Modelini Felan da Yazarmısınız .
Ayrıntılı Cevaplarınızı Bekliyorum . Teşekkürler Şimdiden
Bir Çok Yerde Aradım Bir Kırdırılır Bir Kırdırılmaz Diyor Ondan Buraya Yazdım

Veya Da Ps4'ümü Bekleyim Onda Böyle Bir Olay Olurmu Ne Yapayım ?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
Yaklaşık 1 senedir çıkan cihazların hiç biri kırılmıyor malesef :)

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kopya Oyun Çalıştıramıyormuyuz Yani :/ Bazı Yerlerde Kırdırıp Açarsın Bazı Yerlerde Açamazsın Diyor :/

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Birde Oyun Yüklemesi Diye Bir Şey Varmış . Onu Oyun Satan Yerelere Götürüp HDD 'yemi Attırıyoruz ? Birde Fiyatı Nedir Bunun ?

Arkadaşlar Birde Şimdi Öğrendim 1-2 Aya Kadar Çip'i Çıkacak Diyorlar Ne Kadar Doğru ?

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
valla arkadaşım bende ps3 slim 750 gb 4.30 kırılmış var resmen altın değerinde yani kırılmış bulursan hiç kaçırma al derim

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cd’siz çalıştırabilmen için alete Pandora çekilmiş olması (kırılması) lazım,şunlar lazım;

-Jailbreak cihazı (usb belleğe benzer) ya da 3.55 CFW uygulaması
Blackb0X ftp,gaia manager,FlashFXP nasıl yapıldığını bilmiyorum.

efee05

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eğer alırsan kırdırma zaten oyunların multiplayer kısımları seni bayağı götürüyor.Mesela Battlefield 3 multiplayer açısından çok iyi.

Ayrıca kullanılmamış oyunları daha ucuza satanlar var.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
alacağın ps3 kasasına göre değişir mesela benimki 4xxx serisi kırmak için 300tl lık cobra ode çip almak gerekiyor ama 3xxx ve 2xxx bazı kasalarında kırma işlemi kolayca yapılabiliyor

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3xxx veya 2xxx serisi gta 5 ,crysis 3 'de herhangi bir sıkıntı olmadan açılıyormu ?

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Xbox Açar Dediler Birazda Araştırdım xbox 360 alacağım ama arcade , slim modelleri felan varmış hangisini tercih edersiniz . Ne farkları vardır birde ?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
kırık cihazla online oyun oynayabiliyorsunuz arkadaşlar yanlış bilgilendirme yapmayalım :) Ayrıca the last of us için bile alınır ps3 :)

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
zaten sırf gta 5 ve crysis 3 için istiyorum :D ama alıncada bayaaaa bi oyun alırım . xbox almaya karar verdimde hala kafamda soru işaretleri var .arcade , slim modelleri felan varmış hangisini tercih edersiniz . Ne farkları vardır birde ?
Arcade Modelinde Bir Çok Sorun Yaşan Olmuş Gerçekten Öylemi ? Slim Modelinde Hiç Bir Sıkıntı Yokmuş ?

Birde Bunların Arasında Elite Varmış Bu Modellerde Sadece Boyut Farkımı Var ? Yoksa Performansıda Etkiliyormu ?

alican özcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Menüden; Settings>Sistem settings>Sistem information 3.55 üstü olursa hiç bir şekilde kırılmıyor ve 2 senedir çıkan makinaların hiç biri kırılmıyor jailbeark olmaz :)

arcade eski kasa slim yeni kasa tabikide slim al

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bende araştırıyorum 2.el 250 gb 750 diyolar bende xbox almayı düşünüyorum ama god of war,the last of as gibi oyunlar yok keşke sonye özel olmasa

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
valla bende karar verdim bi tane alacam askere gitmeden doyasıya oynayalım ama şu kırdırma işini sony niye zorlaştırdı ya GoD last of us oynayamayacak mıyız biz