Ps3 Hdd'ye Oyun Atmak İçin İşlem Lazım mı?

Bu konuyu okuyanlar

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar ..

Orjinal Ps3 Alacağım Hiç Bir İşlem Görmemiş Orjinalliğini Bozmadan (Cfw Felan Yaptırmadan) Hdd'sine Oyun Atma Ve ya Attırma Şansım Varmı ? Eğer Olmuyorsa Öyle Cfw Yaptırıp Atsam Olurmu ?

Aynı Şey Xbox 360 İçinde Geçerli . Jtag Yaptırdıktan Sonra Fw Lazımmı Birde ? Yoksa Sadece Jtag Yetermi Onunda Live'dan Ban Yemesini İstemiyorum Çünkü . Olur Diye Biliyorum Ama Bi Sorayım Dedim ...

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaş ne kadar beleşcisiniz korsan oyun oynayacaksın git xbox al o zaman. Ben de bir sürü kutulu oyun var biz enayimiyiz de kutulu oyun alıyoruz ?

rapic1994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar ..

Orjinal Ps3 Alacağım Hiç Bir İşlem Görmemiş Orjinalliğini Bozmadan (Cfw Felan Yaptırmadan) Hdd'sine Oyun Atma Ve ya Attırma Şansım Varmı ? Eğer Olmuyorsa Öyle Cfw Yaptırıp Atsam Olurmu ?

Aynı Şey Xbox 360 İçinde Geçerli . Jtag Yaptırdıktan Sonra Fw Lazımmı Birde ? Yoksa Sadece Jtag Yetermi Onunda Live'dan Ban Yemesini İstemiyorum Çünkü . Olur Diye Biliyorum Ama Bi Sorayım Dedim ...

Hocam ben bi ara düşünüp bakmıştım karışık ve HDD ye programla baya işlem yapman gerekiyor. FAT32 Sistem falan yapcan torrentleri biraz yavaş falan ama 1-2 gün uğraşarak halledebilirsin PS3 ü tavsiye ederim alırsan olmadı aldığın kişiye hem kırdırır hem oyun yüklettirirsin direk öyle yerler var.

Ya arkadaş ne kadar beleşcisiniz korsan oyun oynayacaksın git xbox al o zaman. Ben de bir sürü kutulu oyun var biz enayimiyiz de kutulu oyun alıyoruz ?

Kardeş bi yerde haklısın da şimdi parası olanın eğlenmeye oyun oynamaya hakkı yok mu 2-3 oyun bi PS3 fiyatı zaten ha hani ciddi anlamda parası olan alsın da olmayanların oynamaya hakkı olduğunu düşünüyorum bu seni enayi yerine koymuyo sen orjinale özel özelliklerden yararlanıyosun. Ben mesela steamden(profilim: http://steamcommunity.com/id/kankadir94/ ) oyun alıyorum(1 PS 3 oyunu yerine 10 oyun alabilrsin ve aralarında portal 2 left 4 dead 2 gibi oyunlar da olur)almadıklarımı indiriyorum aldıklarımda kendimi özel hissediyorum çünkü orjinale özel içerik çıkarıyor artık yayımcılar o yüzden elimizden geldiğince orjinal sektöre yardım edelim fakat paramız yok diye hiç bi oyun oynayamıyacak mıyız.

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
@rapic1994 , paramiz yok diye hic bir oyun oynayamiyacakmiyiz diyorsun yukarida steamde paranin yetip aldigin oyunlardan bahsediyorsun, Arkadas paran yoksa oynamayacaksin , ha oyun calmissin ha yolda yuruyen adamin cebinden parasini calmissin ayni sey. parasi olan adamla senin arandaki fark ne , parasi olan adam sabahlari kahvaltida altin yiyorda sen yumurtami yiyorsun, yani sende calis , kafayi calistir sende parali ol.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Alma Kardeşim Al Diyenmi Var Zorla O Senin Matntığn 5Tl'lik Oyuna 100Tl Vermek ^^

Ayrıca Sen 100Tl Verip 5 Oyun Alırsın 500Tl Ps3'de 500 desek 1000 Bunu O Fiyata Satamazsın En Fazla Satıcağın 600 Felan . Kırılmış Ps3'lerde 600-500'e Satılıyor Hiç Gerek Yok . Zaten Ben Çok Beğendiğim Oyunları Alıyorum . Crysis 3 -2 -Hitman- Gta 4 - Call Of Duty Gibi Oyunları...

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:D adam hala kırılmış ps3 derdinde :D ben online oynuyorum arkadaşım param çok değil paramıda idareli bir şekilde orjinal oyunlara harcıyorum. Her şeye para bulan milletimiz orjinal ürüne para bulamıyoru malesef. Ben yıllarca pc de torrentden indirdim oynadım korsan oyun ama konsolda online oynamayacaksan hiç oynama daha iyi.

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Her 2 görüşünde doğruları var ama tarafsız biri olarak yorum yapmak gerekirse oyunu orijinal alan biri almayan biri arasında fark var mi var. Senin mp oynama imkanin varken onun yok bu yüzden orijinal alanlarin kendine enayi demesi mantıksız. Gelelim orijinal almayanlara emek hırsızlığı mıdır, kesinlikle evet ama maddi duruma da bakmak lazım. Kısıtlı bir eğlence için 100 tl vermenin mantıklı olup olmadığı size kalmış. Şimdi 3 kişilik bir aileyi ele alalım aylık 3000 tl gelirleri olsun. Yanilmiyorsam yoksulluk sınırının biraz altında. Çocuklarına karne hediyesi olarak ps3 alıyorlar o da taksitle. Zaten evde herkesin bir hayali var. Baba yeni bir araba istiyor anne daha güzel bir ev istiyor. Mobilyalarin sırası ile degismesi gerekiyor ayni zamanda çocuğunda isteği bitmiyor. Bir yandan kira elektrik su ihtiyaclara olan giderler. Elde avucta birsey kalmıyor zaten. Sırf çocuğu mutlu olsun diye taksitle aldığı oyun konsoluna orijinal oyun almak bir oyuna 100 tl vermek sence onun için mantıklı mı ? Adam daha rahat nasıl gecinebilirim diye çabalıyor zaten. Birde bu acidan bakmak lazım. Herkesin durumu orijinal oyun alacak kadar iyi olmuyor.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şükür Durumda Sıkıntı Yok Ama Ben Akıllıca Bulmuyorum 100Tl Olan Oyuna 5Tl Verip Almak Varken .. Zaten Sevdiğim Hak Eden Oyunları Alıyorum Firma Kazansın Biraz da Diye ... Sevmediklerimi Almıyorum
Online Oynamam Ben Zaten O Senin Zevkin Arkadaşım Ben Sevmiyorum Online ..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu Arada Lütfen Konuyu Saptırma ...

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PS3 HDD oyun atmak illegal bir işlem her şeyin bir raconu var illegal bir iş yapacaksan onun yeri burası değil. Ben sana korsan alma da demiyorum zaten ben de yıllar PC de korsan oyun oynadım. PS3 kullanıyorsan bu işlerle uğraşmayacaksın bu işler elindeki makineyi bozar sakat işler. Artı olarak orjinal oynadığın zaman sürekli oyunun güncelleniyor patchler ile pes 13 ü oynuyorum şuan kadro tam şekilde güncel sen hdd ye atmış olsan senin takımda halen 1 sene öncenin adamları olacak demek istediğim bu aslında biraz standartları yüksetmek lazım ps3 oyuncusu olmak için gücün yetmiyorsa orjinal oyuna pc de korsan takıl derim ps3 uygun değil xbox korsan cd çalıştırıyormuş duyduğum kadarıyla xbox alsaymışsın keşke

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
arkadaşlar PSN PLUS tan haberi olan varmı? 30 TL veriyorsun 3 ay boyunca 3 tane oyunu tam sürümünü kullanabiliyorsun.1 Yıllık 90 TL.
ama sadece seçili oyunları indirip oynuyorsun.Seçili dediysem öyle dandik falan oyun yok.Son olarak BF3 eklendi.Yakında MostWanted 2 çıkıcak.

http://tr.playstation.com/playstationplus/#select-tab-gamecollection burda hangi oyunlar indirmeye müsait gösteriyor.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
arkadaşlar PSN PLUS tan haberi olan varmı? 30 TL veriyorsun 3 ay boyunca 3 tane oyunu tam sürümünü kullanabiliyorsun.1 Yıllık 90 TL.
ama sadece seçili oyunları indirip oynuyorsun.Seçili dediysem öyle dandik falan oyun yok.Son olarak BF3 eklendi.Yakında MostWanted 2 çıkıcak.

http://tr.playstation.com/playstationplus/#select-tab-gamecollection burda hangi oyunlar indirmeye müsait gösteriyor.

Senelik 79TL ye aldım ben. 30'a yakın oyun birikti :) Hepsi baba oyunlar. Hiç oyun almaya gerek yok, psn plus yetiyor.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Almadım Zaten Alırsam Diye :))
Biraz daha araştırtırm xbox 360 alıcam .

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet onun tercihi ama zar zor ps3 alıp parası kalmayan da korsan oynasın online den mahrum kalsın.Sub zero senin aksine ben shang tsungcuyum :blush:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

:D adam hala kırılmış ps3 derdinde :D ben online oynuyorum arkadaşım param çok değil paramıda idareli bir şekilde orjinal oyunlara harcıyorum. Her şeye para bulan milletimiz orjinal ürüne para bulamıyoru malesef. Ben yıllarca pc de torrentden indirdim oynadım korsan oyun ama konsolda online oynamayacaksan hiç oynama daha iyi.
Arkadaş kırdırabilirmiyim diyor.Bırak buna yanıt ver.İstediği gibi kırdırsın onun tercihi online den de uzak kalır.Tamam korsan iyidir demiyorum makineyi de sarsar ama onun tercihi milleti sorgulayacana sorusuna cevap ver.Burası bağımsız bir ülke iradesini kullanabilir.Haa ps3 fanlığı da yapma.Senin eski bir konunu okudum nerdeyse xbox alcam diye bağırıcaktın Allah'tan forumdakiler seni ikna etti :tt2:

Kerem_Karakaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Makineyi kırdırma yazık olur HDD'ye oyunu atman için korsan.rar diye programı yüklüyorlar jailbreak için makineyide kırıyorlar kırdırırsan ne Call OF Duty Onlinedan zevk alırsın ne de GTA Onlinedan kısaca Online oyunlar açılmıyor yalnız başınada sıkıcı oluyor ama Xbox 360 alabilirsin en rahatı o sadece sende bir kere makineye format attırırsın o kadar. Merak etme para almıyorlar :cool:

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hatırlamıyorum xbox alacağım dediğimi doğrudur abi korsan için xbox alacağım diyeceğimi sanmıyorum niye ps3 fanlığı yapayım bana para mı veriyolar sanki :D ps3 kullanan biri olarak kesinlikle doğru karar vermişim daha sonradan xbox da kullandım çünkü arkadaşım vasıtası ile. Neyse konuya dönelim yeni versiyonluları kıramıyorlar heralde PS3'ün altındaki data code u kontrol et 2A falansa kırılmaz o makine.