Ps3 den desteği keserler mi?

Bu konuyu okuyanlar

SerhatK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yav Ps3 Almak Ve Oyunlari Online Oynamak Istiyorum Fakat Ben Alınca Ps3 den EA games,vs vs Oyun Yapımcıları Kısa Süre İçinde Desteğini Keserse Diye Endişeleniyorum Sizce Oyun yapimcilari Destegi Ps3 den Kisa Sure Icinde Kesermi??

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Sadece online olarak oynamak ise amacınız PS3 e yönelmeyin artık, firmalar desteği vermeye devam etse de çoğu kullanıcı yeni platformlara geçiş yaptığından serverlar bomboş oluyor.

Reypax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
PS2 aldım oyun kalmadı.
PS3 aldım oyun kalmadı.
PS4 ve PS5 Tercih etmelisin.
Diğer konsollarda adam akıllı oyunlar
ve oynayayacak kişiler kalmadı.

SerhatK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ps4 De Online Ücretli Olduğu İçin Onu Almıyorum :)

Furkan_C17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 1 hafta önce PS3 SuperSlim aldım.

Yanında adam GTA 5 verdi. GTA 5' hep online girdim. Zentorno aldım uçak aldım ev aldım sıktı bir süre sonra tek oyun. Bugün gittim GTA 5 ile KillZone 3 (Türkçe dublajlı bir FPS Aksiyon oyunu) ve God of War 3 takasladım. God of War tarzı oyunları sevmediğimden onuda Call Of Duty Black Ops 3 ile takasladım. Onunda hikaye modu yokmuş şimdi de o oyunu başka bir oyunla takaslayacağım adamla anlaştım.

+ Olarak multiplayer servisi ücretsiz olduğundan direk multi akası geliyor insanın. Al çatır çutur oyna. PS3'ten desteğini kimse kesemez. Hiçbir oyun yapımcısı yapamaz. Dünyada PS4'ten fazla PS3 var. Bilmem anlatabildim mi :D

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
+ Olarak multiplayer servisi ücretsiz olduğundan direk multi akası geliyor insanın. Al çatır çutur oyna. PS3'ten desteğini kimse kesemez. Hiçbir oyun yapımcısı yapamaz. Dünyada PS4'ten fazla PS3 var. Bilmem anlatabildim mi :D

Kimse kesemez, kimse yapamaz fazla iddialı. PS3'ten önce de PS1 vardı her evde.

Bir anda kesmiyorlar ki zaten, grafikten, özellikten kısarak PS4'e geçmeni sağlıyorlar. Sonra bırakacaklar komple desteği.