PS3 8013013E Sorunu! (İnternete Bağlanmama Sorunu)

Bu konuyu okuyanlar

DogaGungor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, geçen gün güzel güzel ps3'te oyunumu oynuyordum fakat akşama doğru bir anda ps3 internet ile bağlantısını kesti.Bilgisayara,telefona,tablete hepsine baktım hepsinde internete bağlı fakat ps3'te bağlanmıyor.ps3'ümü kapatıp açtım, modemi kapatıp açtım fakat hala birşey olmadı.Ps3'ü açtığım zaman ''8013013E Bağlantı Hatası'' adlı bir hata alıyorum.Çoğu yerde araştırdım fakat aradığım şey hiçbir forumda konu olarak açılmamış bende bir sürü forumda bu konuyu açma gereği duydum eğer bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

DogaGungor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Edit: şuanda verilen hata kodu değişti 8013013D oldu bu seferde!

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Merhaba arkadaşlar, geçen gün güzel güzel ps3'te oyunumu oynuyordum fakat akşama doğru bir anda ps3 internet ile bağlantısını kesti.Bilgisayara,telefona,tablete hepsine baktım hepsinde internete bağlı fakat ps3'te bağlanmıyor.ps3'ümü kapatıp açtım, modemi kapatıp açtım fakat hala birşey olmadı.Ps3'ü açtığım zaman ''8013013E Bağlantı Hatası'' adlı bir hata alıyorum.Çoğu yerde araştırdım fakat aradığım şey hiçbir forumda konu olarak açılmamış bende bir sürü forumda bu konuyu açma gereği duydum eğer bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Ps 3 slimmi yoks ilk çıkanlardanmı

DogaGungor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
ps3 slim değil büyük olan bitane varya ondan.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kablosuz ağ kullanıyorum olurmu ki?

Kablosuz Ağ kullanıyorum olurmu ki?

Ps3 slim değil büyük olan varya.
Arızalanmış.....

Reaksiyon puanı
3
2dk da arıza teşhisi koymayın dns ayarlarını ayarla internet düşük olduğu için verebiliyor bide bekle arıza filan yok yani

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Yazılımıyla oynadın mı? Yada cihazı resetledin mi? Bu işlemlerden sonra genelde olan bir şey USB ile sürüm güncellersen muhtemelen düzelecektir.