PS üyelik e-posta değişir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba.
Kuzenim PS için benim e-postamı kullanıyor, ben de önümüzdeki hafta ps alıyorum. Kuzenim için yeni bir hotmail hesabı açsam benim e-postamı ben alsam da açtığımı o verebilir miyim ?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
  1. settings-icon-01-ps4-eu-22jul15.gif
    [Ayarlar] > [Hesap Yönetim] > [Hesap Bilgileri] > [Giriş Kimliği] öğesine gidin ve şifrenizi girin.
  2. Yeni Giriş Kimliğinizi (E-posta Adresi) girin ve "Onayla" öğesini seçin.

Çocuklar için Aile Yöneticisine e-posta göndererek Giriş Kimliğinin değiştirildiğine dair haber vereceğiz.
  3. Yeni Giriş Kimliğine (e-posta adresine) bir bağlantı gönderilecek. Yeni Giriş Kimliğini onaylamak için bağlantıya tıklayın.
Hem orijinal hem de yeni e-posta adresinize [email protected] adresinden değişikliği bildiren bir e-posta gönderilecektir.

Adımları takip ederek yapabilirsiniz :)

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
  1. settings-icon-01-ps4-eu-22jul15.gif
    [Ayarlar] > [Hesap Yönetim] > [Hesap Bilgileri] > [Giriş Kimliği] öğesine gidin ve şifrenizi girin.
  2. Yeni Giriş Kimliğinizi (E-posta Adresi) girin ve "Onayla" öğesini seçin.

Çocuklar için Aile Yöneticisine e-posta göndererek Giriş Kimliğinin değiştirildiğine dair haber vereceğiz.
  3. Yeni Giriş Kimliğine (e-posta adresine) bir bağlantı gönderilecek. Yeni Giriş Kimliğini onaylamak için bağlantıya tıklayın.
Hem orijinal hem de yeni e-posta adresinize [email protected] adresinden değişikliği bildiren bir e-posta gönderilecektir.

Adımları takip ederek yapabilirsiniz :)

öncelikle cevap için teşekkür ederim. kafama takılan bazı sorular var. eski hesaptaki kupalar başarılar vs. yeni geçen hesaba aktarılıyor mu ? bir de yeni açılan hesap için telefon numarası doğrulaması şart mı ? yani kuzenim için hesap açacağım ona vereceğim kendi hesabımı ondan alacağım bir sıkıntı çıkar mı ? bir de benim hesabım kuzenimde ya, hesap değiştikten sonra benim mail hesabım sanki sıfır mailmiş gibi mi olacak yoksa kuzenimin adı ile mi oynayacağım ?