Ps store ve ps3 ten anlayan bakabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

AltaiR24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben ps 3 ümü satıyorum.
Ps3 üm 500 gb süper slim versiyon kullanmadım da çok ancak abim bana indirimden hediye 13 tane oyun aldı bazıları bedava ben de şimdi psmi satıyorum fifa 16 hariç diğer 12 oyunu oynamadım. Ama oyunlar yüklü şimdi satarken hesabı kaldırsam alan kişi oynayabilir mi yüklü oyunları yoksa hesap mı gerekir? Hesap gerekirse hesap adı nasıl silinir kredi kartı bilgileri nasıl silinir?
Hesabı pek vermek istemiyorum hesabı silip oynanabilme gibi birşey var mı detaylı cevap verebilirmisiniz?(bu arada psmi almak isteyenler şu mail adresinden bana ulaşabilir [email protected])
Acil cevap verirseniz sevinirim.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Merhaba;

Öncelikle şunu söyleyeyim, hesabı Ps3'ten silerseniz veya açıkış yaparsanız sattığınız kişi sizin oyunlarınızı oynayamaz.

Kredi kartını ise Psn store'a pc üzerinden giriş yaparak kaldırabiliyorsunuz.

Giriş yaptıktan sonra sağ üstteki kullanıcı adınıza tıklayın, oradan ödeme ayarları diyin. Ödeme yönteminde karta tıklayın, altta kaldır ve düzenle yazıyor.

Furkan_C17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer aldığı 13 oyun kutuluysa fark etmez. Zaten CD'yi taktığın gibi HDD'ye bazı dosyaları atıyor. Sen CD'sini vermeden o oyun çalışmaz. Yani o oyunu alan kişinin çalıştırması için yanında CD'yi de vermen gerek. Vermezsen boşuna yüklü durur makinede.

Hesap vermene gerek yok.