Ps 4 Cdli Oyunu Sanala Aktarma

Bu konuyu okuyanlar

efecanarat141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba.Ben ps 4 almaya karar verdim fakat aklıma bir şey takıldı.Psn store yani playstation'un mağazasındaki oyunlar nette cd ile satılan oyunlardan baya bi fazla.Diyelim ki ben netten cd ile gta 5 aldım 150 tl civarinda, bunu sanala aktarabilir miyim ? Aktarılmazsa cd kırılabilir çizilebilir yenisini mi veriyolar.
Ve cd ile oyunu sadece 1 kere mi yuklicez yoksa her defasinda takarak mi çalıştıracağız ?

thee_descentt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhaba.Ben ps 4 almaya karar verdim fakat aklıma bir şey takıldı.Psn store yani playstation'un mağazasındaki oyunlar nette cd ile satılan oyunlardan baya bi fazla.Diyelim ki ben netten cd ile gta 5 aldım 150 tl civarinda, bunu sanala aktarabilir miyim ? Aktarılmazsa cd kırılabilir çizilebilir yenisini mi veriyolar.
Ve cd ile oyunu sadece 1 kere mi yuklicez yoksa her defasinda takarak mi çalıştıracağız ?

Aslında kendı soruna kendın cevap vermıssın :) benım bütün oyunlarım sanal cd 1 tane var mesala cd cizildi oyun çöp sanaldan alırsan o oyun herzaman senin her cd li oyunu tek tek takıp oynaman gerek ayrıca saglam tanıdıgın varsa psn kardeşligi yapıp 1 oyunu ıkı kişi oynayabilirsin mesala ben arkadasımla oyunları ortak alıyorum 100 tl oyun diyelim 50 o 50 ben veriyorum hatta psn plusu bile bu sekılde kullanıyoruz

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798

keşke sizin dediğiniz gibi olsaydı, ama malesef disk olarak alırsanız her açılışta disk takılması gerek ve cizilirse de kimse onarım veya değişim yapmaz. Bu yüzden dijital oyun öneririm hem çizilme kırılma riski yok hemde cihazın optik okuyucusu yorumuyor sürekli disk takmanız çıkarmanız gerekmiyor.

Son mesajlar