Projem için Joomla tema önerisi

Bu konuyu okuyanlar

canrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar..

Bir süredir projem için joomla tema aramaktayım. Ancak isteğime ve amacına uygun tema bulamadım. Buradan sizlerin tavsiyesiyle bulacağımı düşünmekteyim :)

Projem; gitar ders videoları başlığı adı altında açacağım bir site. Bu sitede başlığından da anlaşılacağı gibi yerleşik video ağırlık site tasarımı aramaktayım.

Bulduğum temalar fazlasıyla karışık düzende. Bense ziyaretçiyi fayla yormayacak, görsel ama bir o kadarda sade bir tasarım aramaktayım. Kendi hazırlayacağım ders videoları içeren site olacağı için birazda kişisel bir site tasarımı olmalı. Üye paneli olmakla birlikte üye olmadan'da yorum yazılabilmeli. Kategorilendirilmiş sekmeler yazıdan ibaret olmamalı küçük resimler barındırmalı. Bu isteklerim birazda kişisel site tasarımını içeriyor ancak tema düzenleme konusunda pek bilgim olmadığı için bulduğum temaları isteğime göre düzenleyemiyorum.

Bu konuda önerilerinizi bekliyorum. Açıkçası sponsor niteliğinde tema oluşturacak bir arkadaş.. :)

Umarım bu konuda yardımcı olacak birileri vardır.. Şimdiden teşekkürler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
niye site yapıyosun, gel senle uygulamasını yapalım bu işin replacepreg et gmail

volbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artisteer programını kullanarak kendi temanı kendin yap en temizidir. Özgün olsun siten ;) "sitem" diyebilmek önemlidir.