Proje bitirmede destek

Bu konuyu okuyanlar

Neset.can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
öncelikle projeden söz edeyim size amaç;
1 kalemin uç noktasındaki tarayıcıya okutulan soruların çözümlerini kendisi yapabilecek bir mantıkla çalışmasını sağlamak

şimdi sorun bu projeyi yapmak için gerekli donanım ve bilgiye sahip değilim yardımcı olabilecek birileri varsa bana özelden ulaşabilir mi ?

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
harvırd da mı okuyon bu nasıl bir ödev. neyse yardımcı olmaya çalışayım mathpix diye bir yazılım var mat sorularını çözüyor işine yarar bu

Neset.can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
harvırd da mı okuyon bu nasıl bir ödev. neyse yardımcı olmaya çalışayım mathpix diye bir yazılım var mat sorularını çözüyor işine yarar bu

şimdi mathpix'e baktım photomath gibi bir uygulama ben bu uygulamayı kaleme uyarlayabilirmiyim ?
kalemin ucundaki tarayıcıyı bu uygulamaya bağlayabilirmiyim ?

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Kalemin ucuna bi kamera bağlarsın kalemin içine bu yazılımı koyman gerek zor ama

Brynquadel

Asistan
Reaksiyon puanı
49
şimdi mathpix'e baktım photomath gibi bir uygulama ben bu uygulamayı kaleme uyarlayabilirmiyim ?
kalemin ucundaki tarayıcıyı bu uygulamaya bağlayabilirmiyim ?
Fazla bilim kurgu izleme böyle bir şey mümkün değil şuan :D

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
Harry Potterda cevapları yazan tüylü kalem vardı, ondan sipariş edebilirsiniz.

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Çizim yaptıktan sonra ocr ile yazıya dökersin daha sonrada çözdürürsün, hesaplama bölümü zorlayabilir.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,901
Gelecekten geliyorum panik yapmayın zaman makinası bulmuşlar bile.

Ama şu konuya yazmamda sebep o ki zaman makinası bile bulunmuşsa böyle bir kalemin bulunmaması garip bir haldır.

Herkes böyle bir devrim bekliyor bizim zamanda ama gelecekte bile yapamıyoruzsa sen böyle şeyi yaparak beynini yorma kendine yazık edersin.

Kaç bilim adamı böyle kalemin yapımı aşamasında hayatını yitirdi ömürleri yetmedi :D