Profile ek olarak sistem bilgileri kismini ekleyebilir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Merhaba SDN yönetimi

Profilimize sistem özelliklerimizi yazabilecegimiz bir kisim ekleseniz nasil olur? Kullandigim diger bir forumda böyle bir sey mevcut, ben sahsen cok faydali olacagini düsünüyorum.

Acilan konularda bazen sistem özelliklerini belirtmeyi unutabiliyoruz, böyle bir sey olunca profile girip oradan göz atabiliriz.

Sizce böyle bir sey mümkün mü?

SDN üyeleri bu konu hakkinda ne düsünüyor?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Konuya girip de bos gecmeyelim arkadaslar. Yorumlarinizi alalim :)

Pamuk eller klavyeye.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Bence de gerekli böylece gereksiz sorular sormak zorunda kalmayız ayrıca İşletim sistemi bölümüde olsun kimi Win 7, kimi Win 8, kimi Linux, kimi Mac kullanıyor bunları bilmemiz lazım

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Tam yeri gelmişken sorayım. Bir program vardı. Sistem özelliklerimizi kart olarak bize sunuyordu. Hangisiydi o?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Lazım ama Sdn forumda imzalar kapalı, insanları suyunu çıkaracaktır muhtemelen. Harf limiti olsun, bence uygun.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Lazım ama Sdn forumda imzalar kapalı, insanları suyunu çıkaracaktır muhtemelen. Harf limiti olsun, bence uygun.
Resim gif ekleme yasaklanırsa sorun olmaz bence imza bölümünde sadece sistem gereksinimleri gibi boşluk doldurmalar olursa bir şey olmaz

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Bencede bazı kriterler yasaklanıp uygulanabilir. (Gif, resim gibi.)

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Bence de olsun. Imza bölümüne sistem gereksinimlerini yazmaktan bahsediyoruz degil mi?

The Virus

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Site deli gibi kasıyor zaten, birde bu olursa forum database, 404'lerden geçilmez bence.

Son mesajlar