PRO2000 Masaüstü Bilgisayar Hakkında Yardım ve Yorumlarınızı Merak Ediyorum?

Bu konuyu okuyanlar

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Neden 4 kasım merak ettim kadınlar detayları atlamaz :D Laptopta acer almasında kimse gerisini bilemem bende acer önermem asla kimseye.

Valla aklımda bir 4 kasım kalmış ama nereden kalmış ben de bilmiyorum. Siz yarın geliyor demişsiniz yani bugün. O benim aklımda 4 kasım olarak kalmış. Nedenini ben de bilmiyorum. :D

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ve bir de olumsuz yorum yapanlara bakmayın siz. Bazı uçuk bilgisayar kullanıcıları kendi sistemlerinden biraz düşük bilgisayar gördü mü hemen vasat, çöp gibi yorumlar atıp moral bozmaya çalışıyorlar. :)

Hay sen çok yaşa tüm üyeler sağolsunlar kendi donanımlarıyla cevap verme nezaketini gösterdiler tabi onların teknik açıdanda bilgileri daha iyidir kullandıkları bilgisayarda daha yüksek seviyededir, ama benim beklentilerim zirvede değil ama vasat olacak kadarda değil umarım memnun kalırım diliyorum ne diyebilirimki :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Valla aklımda bir 4 kasım kalmış ama nereden kalmış ben de bilmiyorum. Siz yarın geliyor demişsiniz yani bugün. O benim aklımda 4 kasım olarak kalmış. Nedenini ben de bilmiyorum. :D

Ondada vardır bir hayır :D böyle teknik bir foruma kadın girdimi şu sohbete bakın lütfen :D gülmeli neşeli bir teknik soru konusu gibi oldu :D
Geldi bugün teknik servisini aradım yok efendim 4 iş günüymüş gelme ve kurma günleri :D Bana bırakın dedim ve gerekeni yaptım, işte geldim ve burdayım :D

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Ben laptopa 6 yıl önce geçtim. O günden sonra masaüstü bilgisayarlarla ilgilenmedim hiç. Eski masaüstü bilgisayarımı da yeğenlerim haşat ettikten sonra hurdacıya verdik. : )) O yüzden ben de masaüstü sistemlerden pek anlamam. Telefonlar son bir kaç senede iyice akıllanınca telefonlara sardım. Bilgisayar konusunda baya geri kaldım. : ))

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yani bilgisayarınız düşük orta ve yüksek segmentin ortasında yani ne iyi ne kötü bu bilgisayar 3 sene daha işinizi görür.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Özellikle asus tercih etmeyecekseniz, Daha düşük fiyata çok daha iyisini aLabiLirsiniz..

Şimdiye kadar Asus, Acer, Lenovo ve HP(şuandaki) kullandım ve Asus dışında hiçbirinden memnun kalmadım. Ancak bahsettiğiniz laptopu da merak ettim açıkçası, fikrim değişebilir, o kadar da sabit fikirli değilim. :p

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Yani bilgisayarınız düşük orta ve yüksek segmentin ortasında yani ne iyi ne kötü bu bilgisayar 3 sene daha işinizi görür.

3 seneye kadar evlenir giderim ben zaten eşimde eve internet istemez tam iyi bir zamanlama oldu :lol:

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Şimdiye kadar Asus, Acer, Lenovo ve HP(şuandaki) kullandım ve Asus dışında hiçbirinden memnun kalmadım. Ancak bahsettiğiniz laptopu da merak ettim açıkçası, fikrim değişebilir, o kadar da sabit fikirli değilim. :p

Eğer asusu sadece malzeme kaLitesinden dolayı alacaksanız, Önerdiğim LaptopLa malzeme kaLitesi aynı, iki laptop da alüminyum kasaya sahip, MSI da metal fırçalama kullanıldığı için yüzeyi daha pürüzsüz, bu ışıklı klavyeyi daha belirgin hale getiriyor, MSI'nin artıları, çok daha iyi bir ekran kartı, SSD, yüksek donanımlarda en iyi performansı alabilmek için SSD gereklidir, ışıklı kLavye, daha ucuz. Yanında oyun mousesi ve çanta hediye.. Asusun artıları, iki işlemcide 4.nesil haswell ancak, asusta ki işlemci biraz daha iyi, iyi olmasının nedeni daha iyi overlock olması ama, arada yok denecke kadar az fark vardır..

http://www.pcdepo.com/msi-ge60-2oe-047xtr-ssd-notebook-urun10886.html

http://www.sanalmarketim.com/msi-ge...65m-2gb-156-full-hd-freedos-hediyeli/p_50635/

Asusta 750M ekran kartı var, MSI'da ise GTX765M

iki kartın, yeni çıkan Batman arkham origins oyun karşılaştırması, GTX765M yeni bir kart driverlerle çok daha güçlü hale gelecektir..

Görüldüğü gibi GTX765M Ultra ayarlarda 34 FPS buluyor, GT750M 17 FPS alıyor, GT750M 17 FPS de kasar, GT765M 34 FPS de kasma olmadan akıcı şekilde oynatar..

332xi8i.jpg

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Niye o bilgisayar kasma olmadan oynatıyorda benimki oynatmıcak yaa ağlamak istiyorum.:hammer:

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Orası kesin. En ufak bi titremede pc gözünüzden düşer artık. Bilgisayarla barışık olun. Onunla konuşun dertleşin. : )))

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Öncelikle aramıza hoş geldin ve yeni sistemin hayırlı olsun. Bilgisayar günlük işler için uygun. Oyun oynatmaz değil, oynatır ancak kimi oyunda ayarları düşürüp kaliteden vazgeçmeniz gerekecektir. İstersen elindeki oyunları kurup bir dene. Takılan eden varsa ona göre davranırsın. Eğer mevcut oynadığınız oyunlar sıkıntı yaratmıyorsa ödediğiniz para dışında takacağınız pek bir şey yok. Bir de sizinkinden iyi bir bilgisayarda oyun oynanırken izlemeyin. Moraliniz bozulabilir. Şuradaki videoda sizin ekran kartıyla Crysis 3 oynanıyor. Oynatıyor ama sadece oynatıyor.
İyi günlerde kullan.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

[video=youtube_share;U0_BPtvshLs]http://youtu.be/U0_BPtvshLs[/video]

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Eğer asusu sadece malzeme kaLitesinden dolayı alacaksanız, Önerdiğim LaptopLa malzeme kaLitesi aynı, iki laptop da alüminyum kasaya sahip, MSI da metal fırçalama kullanıldığı için yüzeyi daha pürüzsüz, bu ışıklı klavyeyi daha belirgin hale getiriyor, MSI'nin artıları, çok daha iyi bir ekran kartı, SSD, yüksek donanımlarda en iyi performansı alabilmek için SSD gereklidir, ışıklı kLavye, daha ucuz. Yanında oyun mousesi ve çanta hediye.. Asusun artıları, iki işlemcide 4.nesil haswell ancak, asusta ki işlemci biraz daha iyi, iyi olmasının nedeni daha iyi overlock olması ama, arada yok denecke kadar az fark vardır..

http://www.pcdepo.com/msi-ge60-2oe-047xtr-ssd-notebook-urun10886.html

http://www.sanalmarketim.com/msi-ge...65m-2gb-156-full-hd-freedos-hediyeli/p_50635/

Asusta 750M ekran kartı var, MSI'da ise GTX765M

iki kartın, yeni çıkan Batman arkham origins oyun karşılaştırması, GTX765M yeni bir kart driverlerle çok daha güçlü hale gelecektir..

Görüldüğü gibi GTX765M Ultra ayarlarda 34 FPS buluyor, GT750M 17 FPS alıyor, GT750M 17 FPS de kasar, GT765M 34 FPS de kasma olmadan akıcı şekilde oynatar..

332xi8i.jpg

Evet iyiymiş ancak MSI hiç kullanmadım. Yine içimin rahat etmesi açısından asus alırım. Ancak bu modelini almam belki bi üst modelini beklerim. :)

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
*MSI lar oyun pcleridir, oyun için tasarlarnmışlardır. Soğutma sistemi, ekran kalitesi vs diğer laptoplardan farklıdır. Asuslar İş pc si diye biliyorum ben.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
*MSI lar oyun pcleridir, oyun için tasarlarnmışlardır. Soğutma sistemi, ekran kalitesi vs diğer laptoplardan farklıdır. Asuslar İş pc si diye biliyorum ben.
Asus G750 alsam oyun oynayamaz mıyım? İşte mi kullanmam gerekiyor?