Prity ® Katı Yakıtlı Kat Kalorifer Sobaları - Şömineleri - Ekonomik - Ucuz

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CNYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
• Prity sulu kalorifer şöminesi veya sulu kalorifer sobası ile eviniz kat kalorifer sistemine sahip oluyor. Ayrıca ürün çeşidi olarak hazır şömineler, odun sobaları , döküm sobalar ve kuzine modellerimiz mevcuttur.

• Özel dizaynı sayesinde şöminelerde odun ve sobalarda odun - kömür yakılarak bulunduğu ortamı ve diğer odalardaki radyatörleri ısıtır.

Telefon Numaramız : 0212 876 70 76
Web Sitemiz : www.prity.com.tr

• Prity markalı ürünlerimiz doğalgaza gelen astronomik zamlar ve doğalgazın ulaşmadığı yerlerde
kullanabileceğiniz bir alternatif ısınma çeşididir.
• Avrupada 20'den fazla ülkede yaygın olarak kullanılan su ısıtmalı, Prity markalı sulu kalorifer sobası ve sulu kalorifer şöminesi'ni Türkiye'ye Başak Metal getirmektedir.
• Ayrıca Petekli Soba veya Petekli Şömine modellerimizin tamamı mevcut doğalgaz tesisatına kolayca bağlanabilir.

Şömine Tipi Sulu Soba Modelleri
Sulu Şömine Hazneleri
Şömine Tipi Kuru Soba Modelleri
Diğer Şömine ve Soba Modelleri
Fiyat Listesi

Uygulama Şemaları
Uygulama Fotoğrafları
Şömine Fotoğrafları ve Şemaları
Ürün Kataloğu

Ayrıca World , Bonus veya Axess kart sahibiyseniz 10 taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Sulu Sobanın Çalışma Şekli ve Bağlantı Şeması:

uygulamalar.swf

MODELLERDEN BAZILARI

Ayrıca Ürün Çeşidi Olarak:
Kömürlü, Kazanlı, Su Devir Daim Sistemli, Radyatör - Kat Kalorifer Peteği Bağlantılı : Su Isıtan Sıcak Sulu Soba ve Sulu Şömineler dışında;

• Hazır Şömineler
• Odun ve Kömürlü (Klasik) Sobalar
• Döküm Sobalar ve
• Kuzine modelleride mevcuttur.

Ayrıca modellerin tamamı mevcut doğalgaz tesisatına ve kalorifer peteğine kolayca bağlanabilir. Böylece zahmetsizce kat kalorifer peteğine bağlanabilen açık imbisat depolu kat kalorifer soba - kat kalorifer şömine sobası elde etmiş olacaksınız.

BAYi LİSTESİ

ŞÖMİNE VEYA SOBA SEÇİMİ

• Eğer siz 50-80 m2 arasında küçük bir dairede yaşıyorsanız Prity S1W10 vePrity S3W13'ü alabilirsiniz.

• Eğer 100-115 m2 arası bir eviniz varsa Prity WDW16 modelini tercih edebilirsiniz veya mutfağınız müsaitse Fırınlı Prity FGW15'i tavsiye ederiz.

• Isıtılacak alan 110-125 m2 arasındaysa ve kalabalık bir aileyseniz Prity W17 ve Prity S3W17 tam size göre.

• Soğuk iklim şartlarında yaşıyorsanız ve eviniz 125 m2'den geniş ise Prity S3W21(Maximus)
Prity WDW24 (Mega 1) ve Prity S3W28 (Mega 2) modellerini öneririz.

• Eğer bir dağ eviniz, yazlık veya villanız varsa ve kimsede bulunmayan bir dizayna sahip olmak istiyorsanız Sulu Şömine Modellerimizi seçebilirsiniz.

• Eğer evinizde şömine bacası yok ancak şömine keyfi yaşamak ve sadece bulunduğunuz ortamı ısıtmak istiyorsanız Şömine Tipi Kuru Sobalarımızı tercih edebilirsiniz.

MERKEZ - SHOWROOM
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:
Başak Metal Isı Sistemleri Sanayi İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.
Kavaklı Merkez Mah. Kanarya Cad. No:25
Beylikdüzü / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon:
+90 (212) 876 70 76 - 879 02 09
+90 (212) 876 89 25

Web - Mail:
www.prity.com.tr , www.prity-tr.com
[email protected] , [email protected] , [email protected]

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
doğal gazın bu fiyata olduğu dönemde ekonomik gibi duruyor.
tek derdi temziliktir muhtemelen..

NymO

Doçent
Reaksiyon puanı
1
walla evde hem soba var hemde dogalgaz.Buz gibi hava dogalgaz kesmiyor artık.

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
ya kızmayın ama siz forum kurallarını okumadan mı açıyosunuz konuları
burda reklam yapmak yasak

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Işığı gören "mantı gününe gelir gibi" reklam yapmaya geliyor siteye zaten, sen de gel pretty ..
Yalnız sana bi tüyo vereceğim ;)

Böyle körün gözüne parmak sokar gibi beceriksiz reklamcı cümleleriyle bari açmayın konuları. Daha başlığı okuyunca bi sürü insan "de get ya, yine bi simitçi tezgah açmış" diyor..
Madem reklam yapacaksınız "aa, ben aldıydımdı, öyle bi güzel, böyle bi güzel. Daha demin kayınvalideme de paket yaptırdım bi tane, siz de alın abilerim, ablalarım" filan deyin.

Forumda neyin reklam neyin tanıtım olduğu konusu da iyice netliğini kaybetti.
Sünnet olan bebeğin konvoyu gibi korna gürültü reklam yapılan başlıklar bazen görünmezlik otu kokluyor altın makas konuşurken.
Ceza sahası çizgisinde hareket ama penaltı mı durumu :)

Boşverin, bişey demedim ;)

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
herşeyi reklamı kilit olcaksa
ozaman yeni çıkan bi telefonun veya başka bi ürünün tanıtımınıda yapmayalım :)

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Işığı gören "mantı gününe gelir gibi" reklam yapmaya geliyor siteye zaten, sen de gel pretty ..
Yalnız sana bi tüyo vereceğim ;)

Böyle körün gözüne parmak sokar gibi beceriksiz reklamcı cümleleriyle bari açmayın konuları. Daha başlığı okuyunca bi sürü insan "de get ya, yine bi simitçi tezgah açmış" diyor..
Madem reklam yapacaksınız "aa, ben aldıydımdı, öyle bi güzel, böyle bi güzel. Daha demin kayınvalideme de paket yaptırdım bi tane, siz de alın abilerim, ablalarım" filan deyin.

Forumda neyin reklam neyin tanıtım olduğu konusu da iyice netliğini kaybetti.
Sünnet olan bebeğin konvoyu gibi korna gürültü reklam yapılan başlıklar bazen görünmezlik otu kokluyor altın makas konuşurken.
Ceza sahası çizgisinde hareket ama penaltı mı durumu :)

Boşverin, bişey demedim ;)

doğru söyledin ;)

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
herşeyi reklamı kilit olcaksa
ozaman yeni çıkan bi telefonun veya başka bi ürünün tanıtımınıda yapmayalım :)

Aslında ne demek istediğimizi anladın sen bence..
Veya ben yanlış anladım birşeyleri..
Bilişim ve teknoloji sitesinde bildiğimiz odun veya kömürle çalışan bir soba markasının ısrarla bir kaç kez reklam edilmesinden doğal ne olabilir ki :)

Hata yaptım galiba uzun cümleler kurmakla..
Beni affet pritty.. (Shitsurei shimasu Pritty diye caponcasını bile yazdık, affedersin garii) :walkman:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...