Preo Pwatchx Pro Kullanıcı İncelemesi

Bu konuyu okuyanlar

Mishimacop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Teknosa Preo Pwatchx Pro ve Preo Pwatchx elite isminde iki akıllı saat (smart bileklik) piyasaya çıkardı. ikisini de teknosa'da giderek inceledim ve Preo Pwatchx Pro akıllı bilekliği alarak kullanmaya başladım. İki ürün arasında görsel bir fark var ve genel menüleri aynı. Elite modelinde kordon renkleri farklı olabiliyor. 50-100tl satış fiyatı için makul sayılabilecek bir ürün ancak öyle muhteşem falan diyemem. Ne kadar para o kadar fayda...
Preo Pwatchx Pro modelinin beğendiğim yanları oldu tabii ki beğenmediğim yanlarıda oldukça fazla. Dediğim gibi fiyat ve verimlilik. En azından tuşu ve tepkisi iyi seviyede. Tansiyon ölçüyor, kalori yakımını ölçüyor, nabız ölçüyor ve adım sayıyor. Kol saati olarak da çok güzel ve şık. Hediye olarak tercih edilebilir.

İNCELEME VİDEOSU BURADA

Ürüne ait görsel
ImageThumbnail2.aspx

bodo, smartfit, preo watchx pro, watchx elite m4 ve aklıma gelmeyen bir çok ürün aynı fabrikanın ürünü olmalı...
Değişik varyasyonları olduğu için aldığınız ürün bu varyasyonlarda en iyisi olmalı. preo markasının ürünleri nispeten daha uzun ömürlü duruyor fakat i think akıllı bileklik ise dokunmatik tuşu nedeniyle sınıfta kalıyor.
Preo smart watchx pro ve elite modelinde çakallık yaparak dokunmatik tuş var demiş fakat aslında tuş dokunmatik değil. İyice incelediğinizde bu tuşun basarak çalıştığını görebilirsiniz.

Son mesajlar