Powerbank önerisi

Bu konuyu okuyanlar

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Arkadaşlar powerbank almayı düşünüyorum.özellikle elektrik kesintisinin olduğu bu dönemlerde acil ihtşyacım oluyor.bütçe 100 tl ye kadar düşünüyorum.mümkün olduğu kadar küçük ve hafif olmasını isterim ki taşıması kolay olsun.sanırım 10000 mah yeterli olacaktır.önerilerinizi bekliyorum

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
3. nesil olanı daha verimli çalışabiliyor bu 2. nesile göre ama arada dağlar kadar fark açmaz.
peki seçeneklerde dönüştür diye bir bölüm var.orada TYPC E ve lıghtnıng dıye ıkı ayrı secenek var.bunlar ne işe yarıyor
birde bu powerbank ile tablet ve laptoplar şarj edılebılır mı?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
peki seçeneklerde dönüştür diye bir bölüm var.orada TYPC E ve lıghtnıng dıye ıkı ayrı secenek var.bunlar ne işe yarıyor
birde bu powerbank ile tablet ve laptoplar şarj edılebılır mı?
O powebank ile hem İphoneları hemde android cihazları şarj edebilirsin. Tabletleri şarj edebilirsin ama laptobları etmeniz çok zor tavsiye etmem. Büyük ihtimalle yeterli akımı vermeyeceğinden dolayı şarj olmaz. Denediğiniz taktirde ya powerbank aşırı ısınabilir yada hiç elektrik iletmeyebilir.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Mağazada 110 TL civarına satın alınabiliyor bir bakmanızı öneririm. Cidden çok güzel ürün. Tasarım olarak çok iyi. Hafiflik olarakta öyle. Ayrıca 3 yıl garantisi var. Arızalanması ve sizin düşürüp kırma durumunuzda bile yenisi ile değiştiriyorlarmış. Taşıma kılıfı falan bile var. Abim kullanıyor ben çok beğendim. Bu arada powerbank ile Laptop şarj etme teknolojisi daha gelişmedi :)

EMIE GLOBAL ES100 L Memo-Pop Taşınabilir Şarj Cihazı

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Mağazada 110 TL civarına satın alınabiliyor bir bakmanızı öneririm. Cidden çok güzel ürün. Tasarım olarak çok iyi. Hafiflik olarakta öyle. Ayrıca 3 yıl garantisi var. Arızalanması ve sizin düşürüp kırma durumunuzda bile yenisi ile değiştiriyorlarmış. Taşıma kılıfı falan bile var. Abim kullanıyor ben çok beğendim. Bu arada powerbank ile Laptop şarj etme teknolojisi daha gelişmedi :)

EMIE GLOBAL ES100 L Memo-Pop Taşınabilir Şarj Cihazı
sizdaha önce kullandınız mı?
ilk defa böyle bir marka göruyorum.diğer secenektekılerden farkı ne ?
ayrıca hangı mağazada 110 tl .linkte 150 tl +7 tk kargo ücreti gözüküyor :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
sizdaha önce kullandınız mı?
ilk defa böyle bir marka göruyorum.diğer secenektekılerden farkı ne ?
ayrıca hangı mağazada 110 tl .linkte 150 tl +7 tk kargo ücreti gözüküyor :)
Abim için powerbank bakıyorduk. Büyük ihtimalle internetten Xiaomi alacaktık. Birde Mediamarkt'a bakalım dedik. Adam bu markanın Türkiye pazarına yeni girdiğini söyledi o yüzden mağazada indirim vardı. Gerçekten kibar ve güzel bir ürün. Taşıma çantası da bir o kadar güzel :) Isinmaması için hava boşluğu koymuşlar. Gidip mağazada bir bakmak lazım açıkçası garanti veremem fiyat konusunda. Internet ile mağaza fiyatı uyuşmuyor bazen.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
O ürünün güvenirliğide tartışılır. Ayrıca Xiaomi'nin o powerbank'ı yaklaşık 6 saatte şarj olurken EMIE 8 saatte şarj oluyor. :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
O ürünün güvenirliğide tartışılır. Ayrıca Xiaomi'nin o powerbank'ı yaklaşık 6 saatte şarj olurken EMIE 8 saatte şarj oluyor. :)
Eline al anlarsın cidden sağlam ürün. Xiaomi modeline göre çok daha ince ve hafif hem. Xiaomi kötü diyemem powerbank sektöründe en iyilerinden ama ben cidden bu ürünü çok beğendim.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Eline al anlarsın cidden sağlam ürün. Xiaomi modeline göre çok daha ince ve hafif hem. Xiaomi kötü diyemem powerbank sektöründe en iyilerinden ama ben cidden bu ürünü çok beğendim.
Yalnız biz burada konu sahibine en iyi imkanları sunan ve en hızlı powerbank'ı öneriyoruz. Senin önerdiğin powerbank karşılaştırılma sonucu tek artısı tasarımı oluyor ama tasarımı çok ihtiyaç duyulacak bir durum değil. Az daha kalın olması veya ince olması ciddi oranda avantaj sağlamıyor. Dediğim gibi daha adını duymadığımız firmanın ürünü şimdiden almak risk içerebilir. Konu sahibide riske girmekten hiç hoşlanmaz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
20000lik Xioami HB'de 100 TL başka ürün aramaya gerek yok.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Yalnız biz burada konu sahibine en iyi imkanları sunan ve en hızlı powerbank'ı öneriyoruz. Senin önerdiğin powerbank karşılaştırılma sonucu tek artısı tasarımı oluyor ama tasarımı çok ihtiyaç duyulacak bir durum değil. Az daha kalın olması veya ince olması ciddi oranda avantaj sağlamıyor. Dediğim gibi daha adını duymadığımız firmanın ürünü şimdiden almak risk içerebilir. Konu sahibide riske girmekten hiç hoşlanmaz.
ebatlarının küçük ve hafif olması tabiki benim için önemli.ama performansı daha çok önemli.3 yılda garanti vermişbu powerbanklarda ne gibi sorunlar yaşanıyor bilmiyorum.aralarında mah dışında ne gibi farklıklar oluyor .

yukarıda sorduğum TYPC E ve lıghtnıng ne anlama geldiğini,ne işe yaradıklarını söyleyen olursa çok memnun olurum
ayrıca bu powerbank ile normal telefon şarj cihazı aynı sürede mi şarj edıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

20000lik Xioami HB'de 100 TL başka ürün aramaya gerek yok.
20.000 lik fazla değil mi?öyleyse 10 .000 mah kımse 80 tl para vermez..kesin o cihazda sıkıntı vardır

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
ebatlarının küçük ve hafif olması tabiki benim için önemli.ama performansı daha çok önemli.3 yılda garanti vermişbu powerbanklarda ne gibi sorunlar yaşanıyor bilmiyorum.aralarında mah dışında ne gibi farklıklar oluyor .

yukarıda sorduğum TYPC E ve lıghtnıng ne anlama geldiğini,ne işe yaradıklarını söyleyen olursa çok memnun olurum
ayrıca bu powerbank ile normal telefon şarj cihazı aynı sürede mi şarj edıyor

20.000 lik fazla değil mi?öyleyse 10 .000 mah kımse 80 tl para vermez..kesin o cihazda sıkıntı vardır
Hayır yok. Xioaminin 10000ligi 60-70 20000ligo 100 TL
Xioaminin fiyat politikası bu ucuz olmak

Son düzenleyen moderatör:

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Hayır yok. Xioaminin 10000ligi 60-70 20000ligo 20000
Xioaminin fiyat politikası bu ucuz olmak
yukarıda 20.000 lik100 tl yazmıştın şimdi 200 tl yazdın.bir karar verseniz

samsung kampanyalı powerbank gördüm.fiyatı düşmüş .11300 mah 110 tl.sizce nasıl.xiami den daha mı iyi yoksa fark yokmu?

https://www.hepsiburada.com/samsung-11300-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-beyaz-eb-pn915bwegww-p-TELSARJSAM11300BYZ

Son düzenleme:

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
2.nesil ile 3.nesil ürün arasındaki fark nedir

TYPC E ve lıghtnıng ne işe yaradığını sormuştum.kimse cevap vermedi.bilen yokmu?

M

Murat Burç

SDN Okuru
2.nesil ile 3.nesil ürün arasındaki fark nedir

TYPC E ve lıghtnıng ne işe yaradığını sormuştum.kimse cevap vermedi.bilen yokmu?
Type C Note 8 ve diğer amiral amdroidlerde bir çok Apple laptopunda bir çok Windows laptopda olan şarj girişi
Lighting iPad ve iPhoneların şarj girişi

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Tekrar bir kablo için para verme bence kendi şarj aletindeki kabloyu kullan tabi sana kalmış.
Powerbank ile ayrıyetten kablo geleceğini sanmıyorum. Gelmezse telefonunun Usb typce C kablonu kullanman lazım

ben ona usb kablosu diyordum.powerbanka uyarsa neden tekrar ekstra ücret verip alayım

şimdi aklıma takılan 10.0000 mi alsam yoksa 20.000 mi? ikisi arasıdna fiyat farkı pek yok ama ağırlık, boyut olarak fazla farkmıdır.karar veremedım
.2 nesil ile 3.nesil farkını da anlayamadım ama sanırım 3.nesil alacağım

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
ben ona usb kablosu diyordum.powerbanka uyarsa neden tekrar ekstra ücret verip alayım

şimdi aklıma takılan 10.0000 mi alsam yoksa 20.000 mi? ikisi arasıdna fiyat farkı pek yok ama ağırlık, boyut olarak fazla farkmıdır.karar veremedım
.2 nesil ile 3.nesil farkını da anlayamadım ama sanırım 3.nesil alacağım
10 bin yeterli olacaktır diye düşünüyorum tabi size kalmış bende de var bir kaç tane powerbank ben daha küçük ve hafif olması için 6500 lük falan kullanıyorum.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
10 bin yeterli olacaktır diye düşünüyorum tabi size kalmış bende de var bir kaç tane powerbank ben daha küçük ve hafif olması için 6500 lük falan kullanıyorum.
10 000mah olan 250 gr,20 000 mah olan 380 mi.tam olarak biliyorsaniz yazarmisiniz

hode41

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Alınca haber verde memnun kalırsan bende alıyım aynısından @beyzabetül bende şehir dışına çıktığımda ihtiyaç duyuyorum almayı düşünüyorum bende