Powerbank hediyeli SDN Cevaplıyor #155

Bu konuyu okuyanlar

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 155. bölümü bugün saat 18:00’da sizlerle. Bu yayınımızda, bir adet powerbank hediye ediyoruz! Sorularınızı sormak için FORUM sitemize ulaşabilirsiniz!

Çekilişi kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit! #SDNCevaplıyor hashtag'i ile canlı yayınımızı Twitter'dan paylaşın ve canlı yayınımızı beğenin, çekilişe katılın!
SDN Cevaplıyor canlı yayınlarını kaçıranlar ne yapacak?

ShiftDeleteNet’in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerin anında izleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00’da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

Son düzenleme:

FLeqqA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamün aleyküm kolay gelsin abiler benim sorum gleam üzerinden çekiliş oluyor ya girişi nasıl yapmalıyız instagram youtube gmail üzerinden mi giriş yapmalıyız hangisi daha iyi olur ben çekilişlerinize katılıyorum ismim var mı çıkmış mı onu bile bilmiyorum şansım hiç yok ama bir umut işte :D

Emirhan kızıl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Abi şuanda honor 10 la aynı fiyata daha iyi telefon var mi varsa neden daha iyi aciklarmisiniz

yeumyang

Asistan
Reaksiyon puanı
27
3 hafta boyunca forumdan soru sordum cevaplamadiniz dedim bütün soruları cevaplayamazlar ama 3 hafta 3 soru neden şimdi sorayım yine cevaplamayacaksiniz

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Sual 1- Hediyeyi kazanma oranımız %'de kaç?

Wasd333

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi yayınlar s8 plus kullanıyorum amoled yanığı oldu. Telefonumu değiştirmek istiyorum. Android kullanmaktan da sıkıldım. İphıne 8 plus yerine 7 plus alsam pişman olur muyum bütçem biraz kısıtlı

Babumerang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kavga için muşta alsak. Muş ta ne almış oluruz.

ahmetkocak07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi ıphone hızlı şarj aleti bile çıkarmıyorken bir de bu kadar pahalı olması tüketiciyle dalga geçmek değil midir ve marka takıntısı için insanlar hala almaya devam ediyor inanılmaz :)

Babumerang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elmaların tanesinin piyasa değeri çok fazla. Artık pazardan elma almakta zor.

batuhan444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphone 6s 64GB Satılıp Iphone Xs max alınırmı
Para eksiğimde var böyle bişey yapmalımıyım öğrenciyim

NoxyKeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi samsung galaxy a5 2017 dış+iç ekran kırıldı 700 TL tamiri dolar kuru arkamdan vurdu ne yapabilirim :(

Emirhan kızıl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Honor 10 la aynı fiyata daha iyi telefon var mı acaba varsa nedenleriyle aciklarmisiniz

Babumerang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Motor ehliyeti almak istiyorum. V8 motor ehliyeti nasıl alabilirim.

ahmetkocak07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizin gibi şirketlerde staj yapabilme imkanı için neler yapmalıyız. Not: Farklı şehirlerden.

batuhan444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi neden trolliyim yeni ıphone alacam diyorum alamıyorum bu sefer alayım artık ?

Emirhan kızıl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Honor 10 la aynı fiyata daha iyi telefon var mı acaba varsa nedenleriyle aciklarmisiniz

mehmeTt_Tt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hakkı abi Ağa'nın eli tutulmaz. KAAN Abi'ye Note 9 al :)

Babumerang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kirin işlemcili cihaza ta kirin kabloyu sarj ediyon pili uzun gidiyor.

NoxyKeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ABİ DOLAR KURU YÜKSEKKEN ALINABİLECEK EN MANTIKLI TELEFON 1000-2000 segmentinde

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Xiaomi Redmi 5 plusalinırmı ithalatçı garantili

Babumerang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone xs max yerine xs min alsak olurmu. (Minimum)

GorkemColak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 155. bölümü bugün saat 18:00’da sizlerle. Bu yayınımızda, bir adet powerbank hediye ediyoruz! Sorularınızı sormak için FORUM sitemize ulaşabilirsiniz!

Çekilişi kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit! #SDNCevaplıyor hashtag'i ile canlı yayınımızı Twitter'dan paylaşın ve canlı yayınımızı beğenin, çekilişe katılın!

ShiftDeleteNet’in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerin anında izleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00’da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

Abi iyi yayınlar selamlar.1500-2000 tl arasında önerebileceğiniz telefonlar nelerdir ?

Lex105To54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper via a3 plus kullanıyorum. Backbeat pro 2 almayı düşünüyorum. İyi bir ses deneyimi alır mıyım?

ferdibolat01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba abı kolay gelsin 8plus kırılmaz cam icin hangi markayı önerebilirsin ?

Emirhan kızıl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11

NoxyKeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ABİ DOLAR KURU YÜKSEKKEN ALINABİLECEK EN MANTIKLI TELEFON 1000-2000 segmentinde

NoxyKeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ABİ KOLAY GELSİN HAKKI ABİ XMAX İN ALTINA ÇEKİLİŞ GELSİN Mİ YAZMIŞ ÇEKİLİŞ OLCAKMI ABİ