Powerbank hediyeli SDN Cevaplıyor #152

Bu konuyu okuyanlar

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 152. bölümü bugün saat 18:00’da sizlerle. Bu yayınımızda, 1 izleyicimize powerbank hediye ediyoruz! Sorularınızı sormak için FORUM sitemize ulaşabilirsiniz!

Çekilişi kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit! #SDNCevaplıyor hashtag'i ile canlı yayınımızı Twitter'dan paylaşın ve canlı yayınımızı beğenin, çekilişe katılın!

SDN Cevaplıyor canlı yayınlarını kaçıranlar ne yapacak?

ShiftDeleteNet’in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerin anında izleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00’da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

yunik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
43
Neden çoğunlukla powerbank?

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
iyi yayınlar
3300 tl ye xiaomi mi 8 alınır mı.
mıuı 10 ve android 9 ne zaman gelir
mi band 3 var güncelleme yaparken bağlantı koptu şimdi güncelleme başlıyor gibi bir yazı yazıyor ne yapabilirim takıldı kaldı

Vorhaben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İyi yayınlar.Yeni okul döneminde bir adet bilgisayar almak istiyorum.Taşıma kaygım yok.Sizce 27 inc i7 işlemcili 16gb ramli imac modelini mi almalıyım yoksa yeni çıkan 15inch macbook proyumu tercih etmeliyim.Edit(premier,after effect) ve tasarım(ps,illüstrator) programlarında hangisi daha performanslı olur.Bunun yanında eylül'deki apple lansmanında yeni imac modeli sizce çıkar mı ?
Bir de imac yerine windows toplasam daha iyi olur mu ? ekran konusunda imacle baş edebilecek henüz bir monitör yok ama yine de daha düşük çözünürlüğe sahip bir monitörle toplayabilirim.

KadirSever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Eve internet bağlatmak istiyorum hangisini önerirsiniz online oyun oynuyorum.

-Mümkünse Ping sorunu yaşamayayım

TuralSelimli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam abi bilgisayar almak istiyorum
Xiaomi mi notebook pro veya air 13.3 mu?
Asus s15 s510Un mi
Yoksa macbook air 2017 mi?
Oyun oynamicam abilerim en iyisi ne macbook okadarda degil ama xiaomi notebook u ile asus arasinda kaldim. Xiaomi iyi muthis ama daha once kullanan görmedim. Lutfen cevaplayin abilerim

ibrahim474

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba HP laptop'um en fazla %13 şarj olmaktadır. Pili çıkarıp koydum olmadı. Şarj aletini de yeni değiştirdim. Sorun pilde mi ? Ne yapmalıyım ve çok hızlı bir şekilde ısınmaktadır.

TuralSelimli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam abi bilgisayar almak istiyorum
Xiaomi mi notebook pro veya air 13.3 mu?
Asus s15 s510Un mi
Yoksa macbook air 2017 mi?
Oyun oynamicam abilerim en iyisi ne macbook okadarda degil ama xiaomi notebook u ile asus arasinda kaldim. Xiaomi iyi muthis ama daha once kullanan görmedim. Lutfen cevaplayin abilerim

Hangisini onerirsiniz severek izliyorum
Kalp istiyorum bu arada?

Muhammedkck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi merhaba v30 plus almayı düşünüyorum fiyatı 3000 yl fiyatı nasıl sizce ve o fiyata alınabilecek en iyi telefon mu almamı önerirmisiniz

Wasd333

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İphone 8 plus almak yerine 7 plus alsam pişman olur muyum? (Kamera anlamında)

Babumerang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Emin abi bu telefonlar suda batıyor. Çünkü batarya var. Batar yaa

Emre_Celik_61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle iyi akşamlar
Oneplus 5T modelinin ön kamerasında portre modu olmadığını duydum da ne kadar doğru? Ve 5T mi Zenfone 5 mi?

FurkanB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaan abi ben note 9 etkinliğinden kılıf hediyesi kazanmıştım ama bana ulaşan olmadı. lütfen bana ulaşın

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
2700 tl ye 20 ay ithalatçı garantili 6/128 mate 10 pro mu, 3000 tl ye 64 gb kayıtsız mi 8 mi

Babumerang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Emin abi banyoda hileli Cs Go oynarsak ban yemeyiz. Banyoo

Buraker55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Abi aylardır soruyorum bi cevap alamadım. Hakkı abi 1 yıl önce bi söz vermişti. Oled vs qled kıyaslaması yapılacak diye hala bekliyoruz?

frkn042

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam abi bilişim sistemleri bölümü nasıl bir bölüm kısa bir bilgi verebilirmisiniz? birde 1200-1300 tl civarında uzun yıllar götürecek bir telefon önerebilirmisiniz?

OĞUZHAN YAZIR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abiler merhaba sizden birşey denemenizi istiyorum type c çıkışlı bir kabloyu prize bağlayıp type c girişli bir şarj adaptörüne bağlarsak ne olur? bu mükemmel fikrimden dolayı adımı okur musun ?SEVİLİYORSUNUZ

---- Mesajlar birleştirildi ----

Abiler merhaba sizden birşey denemenizi istiyorum type c çıkışlı bir kabloyu prize bağlayıp type c girişli bir şarj adaptörüne bağlarsak ne olur? bu mükemmel fikrimden dolayı adımı okur musun ?SEVİLİYORSUNUZ

Son düzenleme:

Babumerang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Emin abi acerin predator serisini alınca bizi öldürme ihtimali varmı

Kesanli22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abd'deyim1.5ay sonra gelicem. Note9mu yeni iPhone mu. Şarj önemli benim için Bide kablosuz iç kulaklık önerir misiniz

FERDİ61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 152. bölümü bugün saat 18:00’da sizlerle. Bu yayınımızda, 1 izleyicimize powerbank hediye ediyoruz! Sorularınızı sormak için FORUM sitemize ulaşabilirsiniz!

Çekilişi kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit! #SDNCevaplıyor hashtag'i ile canlı yayınımızı Twitter'dan paylaşın ve canlı yayınımızı beğenin, çekilişe katılın!

SDN Cevaplıyor canlı yayınlarını kaçıranlar ne yapacak?

ShiftDeleteNet’in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerin anında izleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00’da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

OĞUZHAN YAZIR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bi 2005 tayfa bizi okur musun lgs ye gireceğizz:)

Son düzenleme:

teknik adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
intel-skylake-i3-6ci-nesil işlemci için uygun fiyatlı ekran kartı ???

OĞUZHAN YAZIR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Son düzenleme:

Ekrem058

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s7 kullanıyorum ama ios a geçcem hangi telefon almalıyım

OĞUZHAN YAZIR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0