PolyPad Tablette Google Play Store Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnmde google play storeden ücretsiz oyun indirmeye çalışırken sunucudan bilgi alınırken hata oluştu diyo ne yapmalıyım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende ise -101 Sorunu var Tabletim Galaxy tab 3 yardım ederseniz sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying:codegen qbix markalı tabletim var tarayıcıdan internete bağlanıyor ancak google play store a giremiyorum bağlantı zaman aşımına uğradı yazıyor başka yerlerde mekanlarda deniyorum aynı sorunla tekrar karşılaşıyorum tarihini ve saatini ayarladım sorun çözülmedi:crying::crying: acil olarak yardım edebilecek var mı:crying: :crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde codegen Qbix V57 tabletim var internetten oyun indirmek için giriyorum play storeye gidiyo tam indirme baslatılıyor yazıyo bu sefer tarayıcı durdu yazıyo yani oyun indirmiyo lütfen yardım eidn n olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar cesper via tablet var sorunsuz calişıyordu ama sonra güncelleme var dedi kuruyorum ama google pleyrden oyun programı yuklemiyor neden olabilir kacdefa resetledim ama sonuç hep aynı...?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi benimde aynı sorun var ama babamın arkadası muhendis dediki yazılım yukle ama baya internet goturuyoama ben denedim oluyo abi duzeldi indir