Polis Youtube'dan Yardım İstedi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Ecevit BIKTIM

Profesör
Katılım
11 Şub 2009
Mesajlar
2,443
Puanları
0
Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleşen olayda, Apple Store'a giren bir saldırgan satıcıyı tabancayla yaraladı. Polis, video kayıtlarını saldırgan hakkında ipucu alabilmek için Youtube'a verdi.

Olay geçen hafta Arlington County'de gerçekleşti. Saldırgan Apple Store'un arka kapısını saat 10:15'de çaldı. 26 yaşında bayan satıcı arka kapıyı açtı ve saldırganla yüz yüze geldi. Saldırgan kısa bir boğuşmadan sonra silahını çekti ve bayan satıcıya ateş etti. Vurduktan sonra kaçan saldırgan, ne yazık ki yakalanamadı.


[SDNTV]2009_07_06_youtube1.flv[/SDNTV]

Satıcının Durumu İyi
Tüm bu olay güvenlik kamerasında kayıt edildi. Apple Store yetkilileri şokta olduklarını ve tek düşündüklerinin vurulan satıcının sağlık durumunda olduğunu söyledi. Omzundan yaralanan satıcı hastaneye kaldırıldı ve ölüm tehlikesini atlattı.

[SDNTV]2009_07_06_youtube2.flv[/SDNTV]


Olaydan sonra, polis güvenlik kameralarının çektiği videolara el koydu. Bu videolarda saldırganın arka kapıdan nasıl girdiğini ve vurduktan sonra nasıl kaçtığı görülüyor. Polis, 35-45 yaşında olan Afro Amerikalı saldırgan hakkında daha çok bilgi alabilmek için videoları Youtube'a verdi.

Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst
stat counter