Pokemon’un Yasaklanmasına Sebep Olan Pikachu Ferhat Şimdi Ne Yapıyor?

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
pikachu-ferhat-gazete.jpg

Pokemon çizgi dizisinin yayınlandığı dönemde 4 yaşında olan Ferhat Ağırbaş, “Ben Pikachu’yum,” diyerek 7. kattan atlayarak yere çakılmıştı.

Atlayışı sonrası sadece ayağındaki kırıkla kurtulan Ağırbaş’a “Neden atladın?” diye soran doktor Selahattin Toktaş’a “Ben Pikachu’yum ve pokemon gibi uçtum,” diye cevap vermişti. Şimdi Pokemon GO çılgınlığı etrafı kasıp kavururken Pikachu Ferhat’ı da unutmadık. Ferhat şimdi ne yapıyor?

Alçılar içerisinde hastanede yatan Ferhat’la gerçekleştirilen röportajda kendisine sorulan “Pişman mısın?” sorusuna “Hayır, bir iyileşeyim tekrar pokemon gibi uçacam” cevabı vererek Türkiye’de bir çok Pokemon izleyicisi olan çocuğu dumura uğratmıştı.

4 yaşındaki minik Ferhat’ın kendisini “Pikachu” sanarak camdan aşağı atması sonrası çizgi dizi Türkiye’de yayından kaldırılmıştı.

Bir çok çocuğun severek izlediği Pokemon çizgi dizisinin yayından kaldırılmasına neden olan Ferhat Ağırbaş, artık büyüdü. 20 yaşında olan Ferhat Ağırbaş, arabesk rap müziğine gönül vermiş durumda.

İşte Ferhat Ağırbaş’ın şimdiki hali…

ferhat-agirbas.jpg

Senin yüzünden bir nesil, Pokemon’un geri kalan bölümlerini izleyemedi Ferhat, umarız hiç Pikachu yakalayamazsın! :)

Son düzenleyen moderatör:

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ula pidgey falan dese neyse pikachu uçar mı?
Kekoya dönmüş resmen

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Tamda pokemon tipi var vatandaşta bu pokemon olsa ismi shikachu olurdu kesin :D

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
nekadar işsiz adam var gitmiş bunu bulmuş bir de haber yapmışlar :D