Point Blank soruyorum

Bu konuyu okuyanlar

benisevPb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu kategori içerisinde neden yer almıyor söylerimsiniz oda online oyunlardan

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Belki oynayan yoktur belkide oyunu bilen veya tanıtımını düzgün yapacak biri lazımdır reklamsız tabi

erngame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Yeterli oyuncu kitlesine sahip değil. Maalesef 2 yılımı verdim ve oynadım. Oyunun grafik olsun vb. konularda çok eksiği var. Daha çok para yatır oyna mantığı ile gittiği için sadece parası olan zevk alabiliyor. Benim bırakma sebebim son zamanlarda aşırı hile çıkmasıydı.

İyi Forumlar

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Çünkü Türklerin yaptığı başka bir P2W kazığından öte bir şey olamadı. 25TL'ye 1 aylık mı, 3 aylık mı bir tane silah alıyorsun. Tam set dizmenin tek yolu ayda 100TL oyuna bayılmak. Aklı olan adamın oynayacağı oyun değil . Wolfteam de öyle. Onun yerine millet Warface oynadı, CS:GO oynadı, S.K.I.L.L oynadı. En azından onlar P2W değil.

Rrydn0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çünkü Türklerin yaptığı başka bir P2W kazığından öte bir şey olamadı. 25TL'ye 1 aylık mı, 3 aylık mı bir tane silah alıyorsun. Tam set dizmenin tek yolu ayda 100TL oyuna bayılmak. Aklı olan adamın oynayacağı oyun değil . Wolfteam de öyle. Onun yerine millet Warface oynadı, CS:GO oynadı, S.K.I.L.L oynadı. En azından onlar P2W değil.
Yanlız Warface de P2W