PlayStation Vita TV

Bu konuyu okuyanlar

benergews

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yeni bir oyun konsolu PSVITA, PSP ve PS1 oyunlarını oynatıyor. PS Store'dan film izleyebiliyor. PS4 başka bir odada olsa bile görüntüsü başka bir televizyona aktarıyor. Örnek verirsek:
PS4'nüz salonda ama aileniz film izliyor ama siz arkadaşınızla oynamak istiyorsunuz. PS Vita TV'yi Oturma odasındaki televizyona takıp PS4'ten görüntü aktar'a basıyorsunuz. Artık oturma odanızda oynayabilirsiniz. Merek etmeyin kontrolde bağlanıyor. Fiyatı'da 100 dolar yani 200 tl.
[video=youtube;rG5l78gbvpU]http://www.youtube.com/watch?v=rG5l78gbvpU[/video]
Kaynak: http://www.wired.com/gamelife/2013/09/playstation-vita-tv/

Yeni haber: Dokunmatik ekran gerektiren oyunları çaşıltırmıyor.

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim bu videodan anladığım vita nın oyununu o alete koyuyorsun ps4 de aktarıp vita oyununu ekranda oynuyosun.Yanlışsa aysınlat beni.

Bir kaç sorum var:

1)PS3 ile psvita ve psp remote yapıyordu.Dikkat psp ile vita da yapıyordu.PS3 deki görüntüyü küçük alete yansıtıyordu.Ve böyle bir alete gerek yoktu.PS4 de bu alete gerek mi var.Aletsiz olmaz mı?

2)Peki bu alet küçükteki görüntüyü mü büyüğe,büyüktekini mi küçüğe aktarıyor.

AYDINLAT BENİİİİ:crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Turkiye de de 200 lira olursa guzel olur

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3)Psp ile bu alet etkileşime girer mi yoksa sadece vita için mi?

Bu son soru idi.

benergews

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim bu videodan anladığım vita nın oyununu o alete koyuyorsun ps4 de aktarıp vita oyununu ekranda oynuyosun.Yanlışsa aysınlat beni.

Bir kaç sorum var:

1)PS3 ile psvita ve psp remote yapıyordu.Dikkat psp ile vita da yapıyordu.PS3 deki görüntüyü küçük alete yansıtıyordu.Ve böyle bir alete gerek yoktu.PS4 de bu alete gerek mi var.Aletsiz olmaz mı?

2)Peki bu alet küçükteki görüntüyü mü büyüğe,büyüktekini mi küçüğe aktarıyor.

AYDINLAT BENİİİİ:crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:
Hayır bu cihaz ps vita oyunlarını oynatıyor. PS4'ün görüntüsünü başka bir ekrana gönderiyor. PS4 ile sadeve ps vita remote play yapıyır.

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hmmm teşekkür ederim.Bu aletin menzili ne kadar?Ve bu arada ps3 ile psp veya psvita nın sadece internet üzerinden remote yapıyormuş.Wifi ağ üzerinden.

Biz böyle yapabiliyorken sony neden böyle bir cihaz çıkartsın?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ve şey psp ps2 ile irtibata geçer mi?Bana öyle dediler.

Bir soru yanıtsız kalmış.Bu alet olmadan internet üzerinden remote yapılmaz mı?

benergews

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hmmm teşekkür ederim.Bu aletin menzili ne kadar?Ve bu arada ps3 ile psp veya psvita nın sadece internet üzerinden remote yapıyormuş.Wifi ağ üzerinden.

Biz böyle yapabiliyorken sony neden böyle bir cihaz çıkartsın?

Ve şey psp ps2 ile irtibata geçer mi?Bana öyle dediler.

Bir soru yanıtsız kalmış.Bu alet olmadan internet üzerinden remote yapılmaz mı?
Bu aletsiz de remote play yapılıyor.

Son mesajlar