PlayStation 4 Pro VS XBOX One S

Bu konuyu okuyanlar

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Beyler,bana bu 2 konsolun farklarını detaylıca anlatıp kazananı söyleyebilirmisiniz?Birde XBOX Elite kontrolcüsünün normal XBOX kontrolcüsünden ne farkı var acaba?Not;
Bu 2 konsoldan herhangi birini kullanan yorum yaparsa daha kolay anlayabilirim
Teşekkürler...

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Beyler,bana bu 2 konsolun farklarını detaylıca anlatıp kazananı söyleyebilirmisiniz?Birde XBOX Elite kontrolcüsünün normal XBOX kontrolcüsünden ne farkı var acaba?Not;
Bu 2 konsoldan herhangi birini kullanan yorum yaparsa daha kolay anlayabilirim
Teşekkürler...
yüksek bir seviyede bunların fiyatlarını sonuçta hepsinde akıcı oynarsın oyunları garanti desteği sağlam olduğu için ve daha çok satılan (türkiyede) bir marka olduğu için PS4 PRO öneririm 4k da TV varsa deyme keyfine bak rahatına :D

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
Xbox ın sistemi cok yuksek su ana kadar cikmis en guclu konsol. Ps de de sevilen oyunlar var

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
xbox daha ii ama bişey farketmez zaten çnkü her oyun sabit 30/60 fps te çalıştığı içn bi fark olmaz
ama bence konsol alma
pc masterrace e katıl

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
PS4 de oyun sınırlı ama Xbox on s de daha çok windows 10 da uygulaması mevcut iştediğini oynaya bilirsin.

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
xbox daha ii ama bişey farketmez zaten çnkü her oyun sabit 30/60 fps te çalıştığı içn bi fark olmaz
ama bence konsol alma
pc masterrace e katıl

Çok şey fark eder. Zamanla çıkan oyunlar PS4'ün sisteminde kaldırmayabilir. Xbox One X çok uzun süre, (yaklaşık tahminim 5 yıldır.) yetebilecektir. Microsoft, Xbox One X için çıkardığı 4K uyumluluğu olan oyunları inceleyebilirsin. Witcher 3'ü 4K'da Ultra'da Xbox One X'te...

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
Çok şey fark eder. Zamanla çıkan oyunlar PS4'ün sisteminde kaldırmayabilir. Xbox One X çok uzun süre, (yaklaşık tahminim 5 yıldır.) yetebilecektir. Microsoft, Xbox One X için çıkardığı 4K uyumluluğu olan oyunları inceleyebilirsin. Witcher 3'ü 4K'da Ultra'da Xbox One X'te...
şimdi benim bilgime göre (yanlışsa söyleyin)
konsollarda grafik ayarı yapamıyorsunuz / göremiyorsunuz bide çözünürlüğü de dolayısıyla değiştiremiyorsunuz peki nasıl oluyorda 4k ultrada oynadığını söyleyebiliyorsunuz

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
şimdi benim bilgime göre (yanlışsa söyleyin)
konsollarda grafik ayarı yapamıyorsunuz / göremiyorsunuz bide çözünürlüğü de dolayısıyla değiştiremiyorsunuz peki nasıl oluyorda 4k ultrada oynadığını söyleyebiliyorsunuz
dediğin gibi ayar değişiklik vb yapılamıyor fakat geliştiricilere verilen cihazlarda çözünürlüğü görmek için uygulamalar oluyor