Playstation 4 mü Xbox One mı?

playstation 4 mü xbox one mi

• Kullanılan toplam oy
    111

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=84487]basbeLası[/MENTION]

Tamamdir hocam, sagolasin. Islemci arasinda asiri fark yok o zaman.

neksushot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ps4ü 1000 tlye bulurmuyum bütcem bukadar veya gittigidiyor gibi siteler güvenilirmi kargoda sorun olurmu

oomegaak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkinci el tertemiz bulursun ki bence mantikli gecen bi tane gordum ps4 sadece 1000 tl idi (tr cihaz)

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar ps4ü 1000 tlye bulurmuyum bütcem bukadar veya gittigidiyor gibi siteler güvenilirmi kargoda sorun olurmu

Satıcı güvenilirse sorun çıkmaz. N11, sahibinden sitelerinede bakın. O fiyata sıfır sony eurasia garantili bulmanız çok zor. Tavsiyem bütçenizi biraz artırıp sony eurasia garantili almanız. Sony eurasia garantili olmayan cihazda sorun yaşarsanız başınız çok ağırır.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...y-eurasia-garantili-khalkedon-199141936/detay

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Sıkışan birisinden bulursun ancak aciliyeti olmayan o fiyata satmaz. Sony Tr garanti en az 1100 TL paralel ithalat 900 e kadar iniyor.

Atakan GM 16GB

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Microsoft Sony'nin piyasayı ezip geçmesinden sonra piyasaya atıldı. Ama bence Xbox PlayStation'ın yanında anca ikinci tercih olur. Ps4 kıral. Her nesilde olduğu gibi.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
ps4 var ilk başlarda online pek sıkıntılıydı nat problemi vs yaşıyordum son 1 senedir pek problem kalmadı ama yine de gönül xbox diyor keşke ddr5 kullansalardı bizde şu saatten sonra sıkıntı olur demeseydik. online kalitesi bence xbox da daha güzel ps4 dün bana tek artısı ikinci el oyun da kolaylık.

dijitalde bölge değiştirme xbox da daha kolay hesap açma ile uğraşmadan hemen değişiyor

kimi oyun daha ucuz misal witcher 3 59 lira xbox da psn de 89 lira .D iki konsol olsa daha güzel olur

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Kesinlikle ps4 kendine özel oyunlar bide Türkçe çıkan bazı oyunlar

65liraya ea access alırsan xbox one daha kârlı ben alıyorum aylık 5 liraya tüm spor oyunları 14–15–16 mirrors edge 1–2 mass effect serisi ne bileyim ufc 1–2 bf gibi güzel oyunlara sahip oluyorsunuz

Ek olarak gold da ki oyunlar en Azından oynanabilir oluyor geriye dönük uyumluluk la güzel oyunlar geliyor golda

Ps4 in bana göre en iyi yanı piyasa da oyun çok kovalarsan ucuz gelebilir ama son zamanlarda oyunu bitirip sıfır fiyatı isteyenler çıktı :)

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Pes için forma ve lisans nasıl ekleniyor ps ilk kez kullanacağım yardımcı olurmusunuz yada bununla ilgili konu varmı açılmış

şimdi arkadaşlara sormadan onların siteden link almam olmaz ama ben youtube da yayınladıkları videoyu ekleyim gerekli dosya linkleri de video altında belirtmişler. güzel de bir anlatım yapılmış biz uygulamıştık ps4 varken. Bu yönteme alışınca istediğiniz takımı rahatlıkla kurabilirsiniz

.

limitsizim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xbox cihazları kötü değil hatta kol tasarımı daha iyi ama oyun Tr destek bir sürü sebebten ps4 öne geçiyor bence.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
1 yıl önce PS4 derdim fakat güncel fiyatlar ve özellik karşılaştırması adına xbox one s oldukça iyi bir seçenek. Hele bir de 4k bir televizyon veya monitörünüz varsa eğlencenize eğlence katacaktır. Grafik kalitesinin de PS4'ten aşağı olmadığını düşünüyorum.

Son mesajlar