Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
14
herkeze merhaba ps4 mavi ısık hatası verdi tamire götürdüm anakartda sıkkıntı var dedi ve bunlarda anakart ve işlemci beraber dedi eger degiştirirsem 2 saat sonra aynı hatayı tekrar yapar dedi sizce tekrar bu hatayı yaparmı yoksa benimi kandırmaya calışdı
Eğer mahalle tamircisi ise bulaştırma derim. Direk Sony ile iletişime geç. Aldığın yere ürünü vererek teknik servise göndertebiliyorsun.

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum bilen birisi yardımcı olursa sevinirim...

Şu aylık psn plus üyelerine verilen oyunlar ;
1. Ayın kaçında bu oyunlar psn markette çıkıyor belirli bir günü var mı yoksa kafalarına göre ay başlarında mı çıkarıyorlar ?
2. Bu oyunlar çıktıktan sonra tam olarak ne kadar sürede bunları indirebiliriz veya kütüphanemize yükleyebiliriz ? ( Zaman sınırı var mı yoksa bir daha ki oyunlar çıkana kadar indirme imkanımız mı var ? )

Yardım eden herkese teşekkür ederim :)

Reaksiyon puanı
14
1- Hey ayın 4-5. günleri gibi PSN Plus'a herkesin indirebileceği şekilde düşüyor.
2- Oyunun tarihinden itibaren 1 ay vaktin var. Kütüphane'ne ekleyerek başka zaman indirip oynayabilirsin. Yalnız PSN Plus aboneliğin bittiğinde aylık oyunları oynayamazsın. Üyeliği yenilemen gerekiyor.

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Arkadaşlar , Gençler bir sorum olucak
Ps4 Camera V2 acaba pc de çalışır mı ?

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Yayın Kamerası olarak c922 aldım şimdi konsol dan yayınlar da da bana belki destek olur diye düşündüm ama ..

PS4 seviyoruz da çok kendine müslüman ya , kemdine özel üretiyorlar demek ki

Kesin bir bilgisi olan varsa bekliyorum cevabı : )

Teşelkkürler SDN ailesi

CrusherX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Herkese merhaba arkadaşlar.Ayın 22'si gibi PS4 almayı düşünüyorum.Ancak birkaç sıkıntı var.Şimdi öncelikle evimizde hdmi destekleyen tv yok.Kışın almayı planlıyoruz.Dedemin tv'si var istediğim zaman gidebilirim ama makineyi de durmadan tak çıkar tak çikar yapmak istemiyorum kablosuna vs. zarar gelebilir diye.Ya da merdivenden inerken düşürebilirim bu daha kötü.Öncelikle böyle yapmayı düşünüyordum (eh mecburi olarak tabi) daha sonra evimizdeki monitör aklıma geldi.Ancak bu fikirden hemen sonra bir ahhh çektim.Çünkü monitör vga (AOC E2070Swn 1600x900 çözünürlük).Şimdi vga dönüştürücü alıp öyle kullansam makineye bir zararı olur mu ?Görüntü konusunda çok kötü bir sonuç elde eder miyim ?Ve ses nasıl alabilirim monitörün kendi höparlörü yok tabii.Şimdiden teşekkürler.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Herkese merhaba arkadaşlar.Ayın 22'si gibi PS4 almayı düşünüyorum.Ancak birkaç sıkıntı var.Şimdi öncelikle evimizde hdmi destekleyen tv yok.Kışın almayı planlıyoruz.Dedemin tv'si var istediğim zaman gidebilirim ama makineyi de durmadan tak çıkar tak çikar yapmak istemiyorum kablosuna vs. zarar gelebilir diye.Ya da merdivenden inerken düşürebilirim bu daha kötü.Öncelikle böyle yapmayı düşünüyordum (eh mecburi olarak tabi) daha sonra evimizdeki monitör aklıma geldi.Ancak bu fikirden hemen sonra bir ahhh çektim.Çünkü monitör vga (AOC E2070Swn 1600x900 çözünürlük).Şimdi vga dönüştürücü alıp öyle kullansam makineye bir zararı olur mu ?Görüntü konusunda çok kötü bir sonuç elde eder miyim ?Ve ses nasıl alabilirim monitörün kendi höparlörü yok tabii.Şimdiden teşekkürler.
Çok çok kötü bir görüntü olmaz. Kalite düşer tabi ama üzmez diye düşünüyorum.

CrusherX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Anaa koreli reyiz :D ses konusunu naocaz hocam hoparlör takabilir miyiz ?Yoksa dualshocka takilan kulaklik idare eder mi ?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Anaa koreli reyiz :D ses konusunu naocaz hocam hoparlör takabilir miyiz ?Yoksa dualshocka takilan kulaklik idare eder mi ?
Aleyküm selam:D
Hoparlörü bilmiyorum. Kulaklık ta yeter bence. Ama aldığınız yere de bu soruları mutlaka sorun;)

CrusherX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
eyvallah hocam umarım sıkıntı yaşamam ya 7.sınıftan beri almak istiyorum :D

CrusherX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Sanada nasip olur bigün reyiz.Belki ileede koreye gidersen ps6 alırsın orda ucuz olur kim bilir :D

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
1200 tl asırı pahali. Bimde ps4 slim 1000tlydi

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Pc'nin korsan dışında artısı yok. Konsol her türlü daha iyi ve rahat

DonnieDarko1985

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardımınız için teşekkür ederim. Bir soru sormayı unuttum da ps4 e klavye ve mouse takıp internet browser da aynı pc deki gibi kullanabilirmiyiz ?

Soru yıllar önce sorulmuş ama, belki hala ihtiyacın vardır diye cevaplamak istedim. PS4 de klavye. mouse kullanabilirsin. Ürünün linkini aşağıya bırakıyorum. Ben PS 4 aldığımda yanında alacağım ürün bu. Orjinal PS4 lisansli ürünüdür. Yani yazılımlı , çakma falan değil. Üretici firma bu ürünün özellikle FPS oyunlarında diğer oyunculara karşı bir avantajı olmayacağını özellikle vurguluyor. Zaten herkes aynı fps oranında oynadığı için sadece kullanım kolaylığı olması açısından böyle bir ürün çıkardıklarını söylüyor.

incelemen gerekir, güzel bir ürün...
--- Gönderi Güncellendi ---
https://www.amazon.com/Tactical-Assault-Commander-Controller-Officially-Licensed

circassian95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş doğum günü hediyesi olarak bana 20 dolarlık hediye puan almış fakat benim hesabım tr olduğu için kullanamıyorum. US hesabı olan birisiyle oyun karşılığı takas yapmak istiyorum burada var mı böyle birileri

jackz06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kumandanın rengini değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim? Ben kullanıcı değiştirdiğimde rengi değişiyor ama kendi hesabımdaki rengi değiştiremedim.