Bu konuyu okuyanlar

Blazertr19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar, Division oynuyorum Ps4'te fakat Türk kimse tanımıyorum.Eklerseniz sevinirim beraber oynuyabiliriz :)

PSN NICKIM: Blazertr19

Reaksiyon puanı
14
Playstation Plus hakkında bir sorum olacak.12 ay'lık almak istiyorum.İlk defa kullanacağım.14 günlük deneme sürümünü es geçmek istemiyorum.Deneme'yi kullanıp sonra alma şansım var mı?

Kaan Özkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşımda ps4 var bende pc For Honor oyununu birlikte oynama şansımız varmıdır ?

korhan4045

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben ilk kez bir oyun konsolu alıcam ps4. Gta V ve Fifa 17 de oyuncu sayıları nasıl bilgilendirirseniz sevinirim :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Playstation Plus hakkında bir sorum olacak.12 ay'lık almak istiyorum.İlk defa kullanacağım.14 günlük deneme sürümünü es geçmek istemiyorum.Deneme'yi kullanıp sonra alma şansım var mı?
Biraz geç olacak fakat 14 günlük denemeyi kullanabilirsin. Sadece kredı kartı bilgini gireceksin ve 14 gunluk ucretsız psn plus hesabına tanımlanacak fakat şuraya dikkat etmen lazım, 14 gün sonunda otomatık 1 aylık olarak yenılıyor 14 gunluk deneme satın aldıktan sonra ayarlara girip abonelıklerı otomatık yenıleme butonunu devre dışı bırakman lazım. Aksi halde senın haberın olmadan 14 gun sonunda otomatıkman 1 aylık psn plus hesabı parası çekilir ve 1 aylık psn plus hesabına tanımlanır.

Reaksiyon puanı
14
Biraz geç olacak fakat 14 günlük denemeyi kullanabilirsin. Sadece kredı kartı bilgini gireceksin ve 14 gunluk ucretsız psn plus hesabına tanımlanacak fakat şuraya dikkat etmen lazım, 14 gün sonunda otomatık 1 aylık olarak yenılıyor 14 gunluk deneme satın aldıktan sonra ayarlara girip abonelıklerı otomatık yenıleme butonunu devre dışı bırakman lazım. Aksi halde senın haberın olmadan 14 gun sonunda otomatıkman 1 aylık psn plus hesabı parası çekilir ve 1 aylık psn plus hesabına tanımlanır.
Anladım.Çok teşekkürler. :)

Matrix505

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar öncelikle;
Şu orjinal kulaklığın mikrofonunun üzerindeki mavi parçanın hareket ettiğini farkettim ne işe yaradığını bilen varsa yazabilir mi?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Selamlar öncelikle;
Şu orjinal kulaklığın mikrofonunun üzerindeki mavi parçanın hareket ettiğini farkettim ne işe yaradığını bilen varsa yazabilir mi?
Benim kulaklık komple mavi ama ben içinde parça göremedim :D

20170309_135635.jpg

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Orjinal kulaklık demiştim yani paketiyle beraber gelen tek kulaklı kulaklık, sanırım sizinki biraz farklı
Pardon konular karışmış :D
Ps4 kulaklığındaki mavi ince çubuğu soruyorsan o mikrofonu açıp kapatıyor.

20170309_180859.jpg

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
IMG_1017.JPG
Arkadaşlar bu fiyata alınmaya değermi bu kasasını alırsam pişman olurmuyum tv full hd 4K almayı uzun bir süre içerisin de düşünmüyorum

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Arkadaşlar cümleten selamun aleyküm. Ben çoğu boş vaktim de fifa oynayan birisiyim. Sizlere birkaç sorum olacak. ( Fifa 17 yi pc im de oynuyorum )

1. Fifa oyunu en çok hangi platformda oynanılıyor ps , xbox , pc ? ( Bilginiz varsa söylerseniz çok sevinirim )
2. Bende tabiki oyundan ziyade sosyal medyada ( facebook , youtube ) Çok vakit geçiririm , internette sörf yaparım sizlere sorum şu ps4 de pc deki gibi rahatça bu saydıklarım da vakit geçirebiliyormuyuz ?
3. Yıllık psn plus üyeliği nekadar ? Ve duyduğuma göre her ay bedava oyunlar geliyormuş psn plus sahiplerine gelen oyunlar gerçekten o verdiğimiz üyelik parasına deyecek kalitede mi ?

Bunları cevaplarsanız çok sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim :)

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
1.Cevabı maalesef bilmiyorum :)
2.Dualshock4 ile youtube 'a ve birkaç web sitesine girdim .Çok kolay olmuyor ama R3 tuşuna basarak klavye mause kadar rahat olmasa da kullanabiliyorsun tek tek tuşun üstüne gelip,basmak kadar zor olmuyor.(Denemedim ama yalnızca web işleri için klavye ve mause takılıyormuş)
3. 1 aylık 19,99 tl
3 aylık 57,99 tl
12 aylık 149,99 tl

Ücretsiz oyun veriliyor ve bazı oyunlarda indirim sağlıyor. Kaliteye bazen değiyor bazen değmiyor. Mesela geçen sene (galiba) haziran ayında NBA2K16 oyununu ücretsiz vermişlerdi.Fakat bu oyunu oynayabilmen için psplus üyeliğinin aktif olması gerekiyor.Üyeliğin aktif olmazsa oyun oynanamıyor.Yani oyunu satın almış gibi oluyorsun.

Bir keresinde de SHÜTSHIMI diye bir oyun vermişlerdi ve bence ps4 e yakışan bir oyun değildi.

Reaksiyon puanı
14
Ekli dosyayı görüntüle 21385 Arkadaşlar bu fiyata alınmaya değermi bu kasasını alırsam pişman olurmuyum tv full hd 4K almayı uzun bir süre içerisin de düşünmüyorum
Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla PS4 almaya karar vermişsiniz. Televizyonunuz 4k ise normal PS4 yerine 200tl daha verip PS4 PRO almanızı tavsiye ederim. Uyumluluk konusunda sizi daha tatmin edecektir.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla PS4 almaya karar vermişsiniz. Televizyonunuz 4k ise normal PS4 yerine 200tl daha verip PS4 PRO almanızı tavsiye ederim. Uyumluluk konusunda sizi daha tatmin edecektir.
Malesef değil full hd 3D uzun bir süre değiştirmeyi düşünmüyorum tv yi pro nun 4K dışında bana bir katkısı olurmu bir de bu resmini attığım kasa nasıl fiyat olarak beni zorlamaz ama hiç fikrim Yok konsol hakkın da iyi birşey derken kötü bir konsol almak istemiyorum

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
1.Cevabı maalesef bilmiyorum :)
2.Dualshock4 ile youtube 'a ve birkaç web sitesine girdim .Çok kolay olmuyor ama R3 tuşuna basarak klavye mause kadar rahat olmasa da kullanabiliyorsun tek tek tuşun üstüne gelip,basmak kadar zor olmuyor.(Denemedim ama yalnızca web işleri için klavye ve mause takılıyormuş)
3. 1 aylık 19,99 tl
3 aylık 57,99 tl
12 aylık 149,99 tl

Ücretsiz oyun veriliyor ve bazı oyunlarda indirim sağlıyor. Kaliteye bazen değiyor bazen değmiyor. Mesela geçen sene (galiba) haziran ayında NBA2K16 oyununu ücretsiz vermişlerdi.Fakat bu oyunu oynayabilmen için psplus üyeliğinin aktif olması gerekiyor.Üyeliğin aktif olmazsa oyun oynanamıyor.Yani oyunu satın almış gibi oluyorsun.

Bir keresinde de SHÜTSHIMI diye bir oyun vermişlerdi ve bence ps4 e yakışan bir oyun değildi.

Yardımınız için teşekkür ederim. Bir soru sormayı unuttum da ps4 e klavye ve mouse takıp internet browser da aynı pc deki gibi kullanabilirmiyiz ?

Reaksiyon puanı
14
Yardımınız için teşekkür ederim. Bir soru sormayı unuttum da ps4 e klavye ve mouse takıp internet browser da aynı pc deki gibi kullanabilirmiyiz ?
Kullanamazsınız. Çünkü klavye ve mause yazılımı pc'ler için ayarlanmış durumda. Belki ps4 için özel klavye ve mauese çıkarsa olabilir.
--- Gönderi Güncellendi ---
Malesef değil full hd 3D uzun bir süre değiştirmeyi düşünmüyorum tv yi pro nun 4K dışında bana bir katkısı olurmu bir de bu resmini attığım kasa nasıl fiyat olarak beni zorlamaz ama hiç fikrim Yok konsol hakkın da iyi birşey derken kötü bir konsol almak istemiyorum
Ben 1500TL'ye almıştım. Bu fiyata bulabileceğin en iyi ürün bu. Ps4 Pro'yu 4k oynamadığın sürece herhangi bir fazlalık hissetmezsin. Zaten Pro'nun amacı 4k. Eğer TV'nin uyumlu değilse para verip bütçenizi zorlamayın derim. Onun yerine ps4 için oyunlar alabilrisin.

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Hocam PS4 Pro'm var.GTA5i 8K damı oynamalıyım yoksa 4K idealmi?

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Öncelikle merhaba forumumuz da ps4 oynayan arkadaşlara bir önerim var. Ps4 üzerinden bir ShiftDelete.Net topluluğu oluştursak ve bu şekilde birlikte oyun oynasak çeşitli etkinlikler düzenlesek nasıl olur sizce?​

ozturkmen_faruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkeze merhaba ps4 mavi ısık hatası verdi tamire götürdüm anakartda sıkkıntı var dedi ve bunlarda anakart ve işlemci beraber dedi eger degiştirirsem 2 saat sonra aynı hatayı tekrar yapar dedi sizce tekrar bu hatayı yaparmı yoksa benimi kandırmaya calışdı

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
herkeze merhaba ps4 mavi ısık hatası verdi tamire götürdüm anakartda sıkkıntı var dedi ve bunlarda anakart ve işlemci beraber dedi eger degiştirirsem 2 saat sonra aynı hatayı tekrar yapar dedi sizce tekrar bu hatayı yaparmı yoksa benimi kandırmaya calışdı
Cihaz gatantiliyse zaten serviste bu arsadan gidenlerin makinalarını sıfiriyla değiştiriyorlar diye biliyorum ama senin cihazın garantili mi yoksa normal bir tamirciye mi gittin ?