PlayStation 4 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

herkeze merhaba ps4 mavi ısık hatası verdi tamire götürdüm anakartda sıkkıntı var dedi ve bunlarda anakart ve işlemci beraber dedi eger degiştirirsem 2 saat sonra aynı hatayı tekrar yapar dedi sizce tekrar bu hatayı yaparmı yoksa benimi kandırmaya calışdı
Eğer mahalle tamircisi ise bulaştırma derim. Direk Sony ile iletişime geç. Aldığın yere ürünü vererek teknik servise göndertebiliyorsun.

mehovic

Profesör
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum bilen birisi yardımcı olursa sevinirim...

Şu aylık psn plus üyelerine verilen oyunlar ;
1. Ayın kaçında bu oyunlar psn markette çıkıyor belirli bir günü var mı yoksa kafalarına göre ay başlarında mı çıkarıyorlar ?
2. Bu oyunlar çıktıktan sonra tam olarak ne kadar sürede bunları indirebiliriz veya kütüphanemize yükleyebiliriz ? ( Zaman sınırı var mı yoksa bir daha ki oyunlar çıkana kadar indirme imkanımız mı var ? )

Yardım eden herkese teşekkür ederim :)

1- Hey ayın 4-5. günleri gibi PSN Plus'a herkesin indirebileceği şekilde düşüyor.
2- Oyunun tarihinden itibaren 1 ay vaktin var. Kütüphane'ne ekleyerek başka zaman indirip oynayabilirsin. Yalnız PSN Plus aboneliğin bittiğinde aylık oyunları oynayamazsın. Üyeliği yenilemen gerekiyor.

denisszt

Asistan
Arkadaşlar , Gençler bir sorum olucak
Ps4 Camera V2 acaba pc de çalışır mı ?

denisszt

Asistan
Yayın Kamerası olarak c922 aldım şimdi konsol dan yayınlar da da bana belki destek olur diye düşündüm ama ..

PS4 seviyoruz da çok kendine müslüman ya , kemdine özel üretiyorlar demek ki

Kesin bir bilgisi olan varsa bekliyorum cevabı : )

Teşelkkürler SDN ailesi

CrusherX

Üyecik
Herkese merhaba arkadaşlar.Ayın 22'si gibi PS4 almayı düşünüyorum.Ancak birkaç sıkıntı var.Şimdi öncelikle evimizde hdmi destekleyen tv yok.Kışın almayı planlıyoruz.Dedemin tv'si var istediğim zaman gidebilirim ama makineyi de durmadan tak çıkar tak çikar yapmak istemiyorum kablosuna vs. zarar gelebilir diye.Ya da merdivenden inerken düşürebilirim bu daha kötü.Öncelikle böyle yapmayı düşünüyordum (eh mecburi olarak tabi) daha sonra evimizdeki monitör aklıma geldi.Ancak bu fikirden hemen sonra bir ahhh çektim.Çünkü monitör vga (AOC E2070Swn 1600x900 çözünürlük).Şimdi vga dönüştürücü alıp öyle kullansam makineye bir zararı olur mu ?Görüntü konusunda çok kötü bir sonuç elde eder miyim ?Ve ses nasıl alabilirim monitörün kendi höparlörü yok tabii.Şimdiden teşekkürler.

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Onursal Üye
Herkese merhaba arkadaşlar.Ayın 22'si gibi PS4 almayı düşünüyorum.Ancak birkaç sıkıntı var.Şimdi öncelikle evimizde hdmi destekleyen tv yok.Kışın almayı planlıyoruz.Dedemin tv'si var istediğim zaman gidebilirim ama makineyi de durmadan tak çıkar tak çikar yapmak istemiyorum kablosuna vs. zarar gelebilir diye.Ya da merdivenden inerken düşürebilirim bu daha kötü.Öncelikle böyle yapmayı düşünüyordum (eh mecburi olarak tabi) daha sonra evimizdeki monitör aklıma geldi.Ancak bu fikirden hemen sonra bir ahhh çektim.Çünkü monitör vga (AOC E2070Swn 1600x900 çözünürlük).Şimdi vga dönüştürücü alıp öyle kullansam makineye bir zararı olur mu ?Görüntü konusunda çok kötü bir sonuç elde eder miyim ?Ve ses nasıl alabilirim monitörün kendi höparlörü yok tabii.Şimdiden teşekkürler.
Çok çok kötü bir görüntü olmaz. Kalite düşer tabi ama üzmez diye düşünüyorum.

CrusherX

Üyecik
Anaa koreli reyiz :D ses konusunu naocaz hocam hoparlör takabilir miyiz ?Yoksa dualshocka takilan kulaklik idare eder mi ?

CrusherX

Üyecik
Sanada nasip olur bigün reyiz.Belki ileede koreye gidersen ps6 alırsın orda ucuz olur kim bilir :D

stat counter