PlayStation 4 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

basbeLası

Dekan
PS4 Oyuncular Kulübü

Dualshock 4

• SHARE düğmesiyle en güzel oyun anlarınızı herkese gösterin.
  • Yeni dokunmatik yüzey, renkli ışıklı çubuk ve gelmiş geçmiş en iyi tasarımımızın keyfini çıkarın.
  • Dahili hareket sensörleri, entegre hoparlör ve dokunmatik kontrol sayesinde daha hassas oyun oynayın.

PS4 Teknik Özellikleri

PlayStation®4 Kullanım Kılavuzu

PlayStation®4 Kullanım Kılavuzu

Konunun amacı PS4 kullanıcılarını bir arada toplamak.

Konu içerisinde veya PM yolu ile iletilen her ID konunun başına eklenecektir.

PSN ID: ************************************************* Forum Nicki

iLLeqaLTR ************************************************* basbeLası

semih3424 ************************************************* scorpion

mehovic

Profesör
Dualshock 4 acaba pc de programlarla falan çalışabilirmi ? Dualshock 3 çalıştıranları duymuştumda.

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Hayirli olsun :)

Evet hocam ilk sorum geliyor: PSN üzerinden aldigimiz oyunlari tekrar satabiliyor muyuz yoksa temelli hesabimiza mi baglaniyor? Oyunu CD olarak alinca durum nasil?

2) PS4 kolunu her usb girisine takarak sarj edebiliyor muyuz? Yani bilgisayar girisine veya laptopa.

mfi

Profesör
Hayirli olsun :)

Evet hocam ilk sorum geliyor: PSN üzerinden aldigimiz oyunlari tekrar satabiliyor muyuz yoksa temelli hesabimiza mi baglaniyor? Oyunu CD olarak alinca durum nasil?

2) PS4 kolunu her usb girisine takarak sarj edebiliyor muyuz? Yani bilgisayar girisine veya laptopa.
sanırsam geri verilmiyor, çünkü düşünsene adam 100 tl ye binlerce oyun alır verir alır verir bunada kimse izin vermez.
Steamda bi oyun almıştım ertesi gününe iade ettim fakat psn nin buna müsade edeceğini sanmam
size tavsiyem kutulu alın ilerde bitirince satarsınız bu arada 2. el almanız daha makbul 90 tl ye watch dogs bulunabiliyor
2. soruya gelirsek iphone sarj cihazı ile edilebiliyor veya 5v/800ma Samsung sarj cihazıda olabilir hatta kindle tablet sarj cihazından bile edebilirsin. pc ye takıpta sarj edebilirsin

seyhmus21

Profesör
PS4 oyunlarını daha ucuza alabileceğim bir yer var mı?

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
basbeLası

Koldaki isigi karartabiliyor musuz, bunu nasil ve nerden yapabilirim?

basbeLası

Dekan
@basbeLası

Gelecek güncelleme ile koldaki isigi hafif karartmak mümkün olacakmis. Tamamen kapatamiyormusuz.
Doğrudur. istediğin yerde şarj edebilirsiniz. PSN hesabını satabilirsin. Bende US hesap vardı geçenlerde sattım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

PS4 oyunlarını daha ucuza alabileceğim bir yer var mı?
Ben buradan alıyorum.

http://www.psoyunu.com/playstation-4/Playstation-4-oyunlari

Dualshock 4 acaba pc de programlarla falan çalışabilirmi ? Dualshock 3 çalıştıranları duymuştumda.
Çalıştırabilirsiniz.

http://forums.pcsx2.net/attachment.php?aid=46600

basbeLası

Dekan
@basbeLası

Koldaki isigi karartabiliyor musuz, bunu nasil ve nerden yapabilirim?
Ayarlar-cihazlar-kontroller-parlaklık. Çıkan menüden yüksek orta vs vs seçeneklerden istediğin şekilde ayarlayabilirsin.

@basbeLası

Bu isiklandirmanin PS4 Project Morpheus ile bir baglantisi varmis.

http://www.teknoloji7.com/sony-ps4-project-morpheus.html
O sanal gerçeklik, Sony de Samsung da yıllardır bu teknoloji üzerinde çalışıyor. Henüz piyasaya sürülmedi.

SahabMert

Doçent
Arkadaşlar ps4 için şuan LG 42LB670V model tv yi kullanıyorum şimdi bu tv 'nin eksikliğini aratmayacak 32inç bir LG tv önerebilirmisininiz bütçem max. 1000 TL. şimdiden teşekkürler

basbeLası

Dekan

basbeLası

Dekan
Ağustos ayında PS PLUS üyelerine verilecek bedava PS4 oyunları belli oldu.

Fez (Polytron Corporation)
Road Not Taken (Spry Fox)

[video=youtube;WCg-5864Hz4]http://www.youtube.com/watch?v=WCg-5864Hz4[/video]

jaanki07

Üyecik
kulübe bende üye olmak istiyorum ancak yarın elime ulaşacak ps4 üm ozaman psn hesabı açıp bi sıkıntı olmaz ise paylaşırım sizinle :D önlerden yerimi ayırtayım şimdiden. Ayrıca tv alacağım ve 3D tv almam sadece filmler için mi işime yarar yoksa 3D oyunlar da çıkacak mı ps4 e??

basbeLası

Dekan
ileride PS4 için 3D oyunlar çıkacak. Playstation now dün kuzey amerika da beta olarak açıldı. Bu bulut sistemi ile PS3 oyunlarını PS4'te oynayabileceğiniz. Şu an sistem 123 oyun eklenmiş durumda, Tam sürüme geçiş yapıldığında daha fazla oyun göreceğiz, PS3'te birçok 3D destekli oyun var.

Ben bu modelin 3D ollmayan versiyonunu aldım gerek görüntü kalitesi gerekse de PS4 performansı üst seviyede.

http://www.hepsisony.com/?urun-7169-sony-kdl-42w815b-3d-led-tv

jaanki07

Üyecik
ileride PS4 için 3D oyunlar çıkacak. Playstation now dün kuzey amerika da beta olarak açıldı. Bu bulut sistemi ile PS3 oyunlarını PS4'te oynayabileceğiniz. Şu an sistem 123 oyun eklenmiş durumda, Tam sürüme geçiş yapıldığında daha fazla oyun göreceğiz, PS3'te birçok 3D destekli oyun var.

Ben bu modelin 3D ollmayan versiyonunu aldım gerek görüntü kalitesi gerekse de PS4 performansı üst seviyede.

http://www.hepsisony.com/?urun-7169-sony-kdl-42w815b-3d-led-tv

teşekkürler yorumunuz için bütçem çok elverişli değil maksimum 1000 tl olacak şekilde bi tv arıyorum dediğiniz gibiyse eğer birde ps4 ün yeni olduğunu göz önüne alırsak ileride 3D oyunların çıkması kaçınılmaz gibi görünüyor. Bakalım bu bütçeyle 32 inc bi cihaz araştırmalarına devam edeceğim.

En önemli konu sanırım hz değeri buda bazılarında gerçek 100 hz bazılarında yazılımsal 100hz oluyor diye biliyorum gerçek 100hz bi tv bulabilirsem sorunum çözülecek gibi

basbeLası

Dekan
Önemli olan gerçek panel hızıdır, Bendeki 200 hz, panel hızıda 100 hz, input lag, tepkime süresi ise 6, En hareketli oyun ve filmlerde dahi ghosting olayı yaşanmıyor. Panel hızı ve input lag süresine dikkat edeceksiniz.

basbeLası

Dekan
O fiyata alabilceğiniz en iyi TV. Yukarıda arkadaşa da önermiştim ama 3D yok. 2014 çıkışlı. Ayrıca LG bu seride ilk defa webos işletim sistemi kullandı. Bu işletim sistemi diğerlerine göre daha kararlı ve daha stabil. Smart olarakta LG biçilmiş kaftan.

stat counter