Playstation 3 Nasıl Kırılır?

Bu konuyu okuyanlar

Can Buğra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar herkeze iyi forumlar .
Elimde cech04 model fat kasa ps3 var kırmak cfw ve multiman yapmak istiyorum kafam çok karıştı yardım edermisiniz ?

Şimdi benim ps 4.81 ofw bunu 4.81 cfw ferrox yapmak için versiyon mu düşürmek gerek yoksa direk guncelliycekmiyim bana bi adım adım yardım edebilecek kimse var mı

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Gerekenler, Flash bellek yada harici usb hard disk, bunları temin ettiğinizi var sayıyorum, bilgisayarınıza belleği usb girişinden bağladınız, çıkarılabilir disk olarak göründü, içerisinde önemli bir dosya, resim, vs bulunmasın veya yedeğinizi alın format atılacak. Çıkarılabilir belleğimizin formatını FAT32 yapmak zorundayız aksi taktirde PS3 hard diskimizi görmeyecektir, Windows FAT32 olarak çıkarılabilir belleğimizi formatlayamıyor bu nedenle FAT32 FORMATTER'adlı programı indirip bu program yardımı ile harici hard diskimizi veya flash belleğimizi FAT32 formatına çeviriyoruz, içerisine büyük harflerle GAMEZ klasörü açıyoruz ve indirdiğimiz PS3 oyununu GAMEZ klasörününn içine kopyalıyoruz, kopyalama bittikten sonra hard diskimizi bilgisayardan çıkartıp,
PS3 konsolumuzun USB girişine bağlıyoruz, MULTİMAN programına giriyoruz, 5 saniye bekledikten sonra oyunumuz MULTİMAN programında gözükecektir, ister bu şekilde oynayın istersenizde harici hard diskinizdeki oyunu PS3'ün kendi hafızasına kopyalayın, kopyalama şu şekilde, MULTİMAN'da oyunun üzerine gelip KARE tuşuna bastığınızda bir menü gelecektir, Kopyala simgesinin üzerine gelip X'tuşuna bastığınızda oyunu PS3'ün kendi hafızasına kopyalayacaktır, bu işlem oyunun kapladığı yere göre zaman alabilir.
(Kaynak:PS3 OYUN YÜKLEME VE MULTİMAN KULLANIMI | Ps4 Oyun)

kurti3519

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazılımsal bir durum olduğu için kırma yapcam derken kendin halledemeyeceğin noktalara getirebilirsin. Çok bilgin yoksa bence bir bilene danış ya da uygun fiyata yapan yerler var. Yardımcı olacak bazı kaynakları bırakıyorum.

kaynak 1
kaynak 2
kaynak 3

---- Mesajlar birleştirildi ----

kaynak 3 çıkmamış.
kaynak 3

Son düzenleme: