PlayStation 3 mü Xbox 360 mı?

Hangi oyun konsolunu tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    357

Bu konuyu okuyanlar

(PS63)

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ex oyun takıntın varsa ps yoksa farketmez...

(PS63)

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Konsola özel çıkan başka platforma çıkmayan oyun
Xbox'çılar bile ps ex oyunlarının üstünlüğünü kabul etmiş durumda
Örnek olarak
The last of us
Beyond two souls
Uncharted serisi
Gow serisi
Heavy rain v.s ;)

boncuk2009

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Konsola özel çıkan başka platforma çıkmayan oyun
Xbox'çılar bile ps ex oyunlarının üstünlüğünü kabul etmiş durumda
Örnek olarak
The last of us
Beyond two souls
Uncharted serisi
Gow serisi
Heavy rain v.s ;)
hayır öyle bi takıntım peki kırdırınca oyunları cdye yazdırsam çalışır mı?

korisss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cd yi boşver dostum gir gittigidiyor yada n11.com a "xbox jtag" yaz içeriğe göre farklı paketler var cd ile uğraşmadan direk hdd den oynarsın. xbox kullanıcısı olarak ben daha çok beğeniyorum xbox ı ve tavsiye ediyorum. gamepad i çok daha başarılı, görüntü kalitesi xbox daha iyi diyorlar ama çok bi fark yok. ama xbox ı her türlü tv ye bağlama avantajı var. illa lcd olacak diye bir şey yok.xbox ın daha çok oyun seçeneği var. jtag işlemi yapılmış bir xbox ta ister orjinal oyun al ister torrentten indir kur.

boncuk2009

Asistan
Reaksiyon puanı
1
cd yi boşver dostum gir gittigidiyor yada n11.com a "xbox jtag" yaz içeriğe göre farklı paketler var cd ile uğraşmadan direk hdd den oynarsın. xbox kullanıcısı olarak ben daha çok beğeniyorum xbox ı ve tavsiye ediyorum. gamepad i çok daha başarılı, görüntü kalitesi xbox daha iyi diyorlar ama çok bi fark yok. ama xbox ı her türlü tv ye bağlama avantajı var. illa lcd olacak diye bir şey yok.xbox ın daha çok oyun seçeneği var. jtag işlemi yapılmış bir xbox ta ister orjinal oyun al ister torrentten indir kur.
jtagli alınca kopya oyun ve orjinal olmayan kol çalışır mı

korisss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
jtagli alınca kopya oyun ve orjinal olmayan kol çalışır mı
jtag demek kopya oyun demek kopya cd değil ama direk oyunu internetten beleş indirip harddiske kurmak demek. orjinal olmayan kolu bilmiyorum ama. 750 tl ye 2 kol seçeneğiyle jtag yapılmış xbox aldım içinde de 40 tane oyun yüklü gönderdiler. hala satışta bilgin olsun :)

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Kırılmış Xboxda online oyun oynanırmı ?

(PS63)

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Xbox için bi tahmin yapamıyorum
Ama 1.5/2 yıl oyun desteğini kesmemesi lazım

(PS63)

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kesin 2/3 yıl
Tabii pes ve fifa gibi oyunlar çok daha fazla
Örnek pes2014 ps2'ye çıktı

Mesuthoroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben her 2 sini oynadım, 2 sinde de farklı artıları var, playstation grafikde cok iyi Xbox ise kinect ti cok iyi.

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
yahu bende bi kaç gündür xbox 360 mı alayım yoksa ps4 mu alayım dıye dusunuyorum delı gıbı ...

Nette var xbox360 + kınect + 50 oyun + 2 kol + kırılmıs 1100 e satılıyor

ama ps4 de 1400 e uyelik falan 1600 gibi alınabılıecek ilerisi için ps4 alayım diyorum... Oyunlar pahalı ama bu uyelık olursan o dertten kurtuluyon sayılır ...

xbox one cok pahalı alamam ama xbox360 mı dıye dusunmuyorum degıl.

bırde ps4 de ıkı kol yok tek kol bır kolun fıyatı da bayagı yuksek galıba ...

siz olsanız napardınız ?

lewq22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar mrhb daha önce hiç konsol almadım genellikle single player oynıycam crysis 3 - gta v - battlefield 4 - Call Of Duty:Black Ops 2 pes 14 - fıfa -14 GRAN - NFS gibi oyunlar oynıycam tabi bıde onumzde cıkıcak yenı konsol oyunlarını da onamak ıstıyorum bıde konsol oyunları cok pahalı yanı alıcagım konsolu kırdırıcam oyunlara verıcek param yok acıkcası gunumuz sartlarında sizce hangısını almalıyım sıfır mı alıyım 2. el mı alıyım yardım edersnız sevınırım simdiden teşekkurler...

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
arkadaşlar mrhb daha önce hiç konsol almadım genellikle single player oynıycam crysis 3 - gta v - battlefield 4 - Call Of Duty:Black Ops 2 pes 14 - fıfa -14 GRAN - NFS gibi oyunlar oynıycam tabi bıde onumzde cıkıcak yenı konsol oyunlarını da onamak ıstıyorum bıde konsol oyunları cok pahalı yanı alıcagım konsolu kırdırıcam oyunlara verıcek param yok acıkcası gunumuz sartlarında sizce hangısını almalıyım sıfır mı alıyım 2. el mı alıyım yardım edersnız sevınırım simdiden teşekkurler...
Konsollar orjinal oyunlar ile oynanmalıdır tabiki bunun nedeni online ve ekstraları için. PS3 hem oyunlarının kalitesi, hem de görsel kalitesi olarak daha üstün xboxtan. Ancak kırıldığı zaman düzgün çalıştığının garantisi yok. Bu sebeple xbox alıp korsan dvd ile devam edersin. 2. el al tabikide. Neticede modası geçti... Şu bi gerçek ki konsola para harcaman lazım. Eğer bu şekilde param yok ama oyun oynamak istiyorum diyorsan bilgisayar topla...

ayzberg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar oyun için pc topliyacaktım işin içinden çıkamayınca bende konsollara yöneldim

playstation 3 önerirsiniz yada xbox mı

linkte atarsanız sevinirim

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o 2 konsol da 500 600 tl suan 500 600 tl ye nasıl bir oyun pc si toplayacaktınkı bence bekle ve para biriktir ps4 al...

ayzberg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok 4000 tl bütçem varda nasıl bir sistem topliyacama karar veremedim

Dark night

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4000 tl bütçem var diyosun al en pahalılarını pc toplayacaksan tabi bence xbox one al amazondan 500$

Avunyali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 side Dev şirket fakat beklemeni tercih ederim PS4 çıktı ona göre uyumlu oyunlar çıkıcak

burak1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar XBOX,PS 3-4 mü alayım diye düşünürken formda Xbox karar verdim.

Yanliz kafam karıştı Xbox kaç çeşidi var ben hangisini tercih etmeliyim.

Hepsi kırık cıplenmiş.

Xbox'da 50 oyun yüklenmiş halde satılıyor.

Hafta sonu Yazıcıoğlunda baktım 3,4 çeşit Xbox vardı. Xbox 360,Xbox elit,Xbox One vs....

Xbox 360 içinde hareket sensoru vardı.

Acıkcası bıraz kafam karıştı. Bana hangisini tavsiye edersiniz.

Birde Xbox alırken nelere dikkat etmem lazım

yo£cu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Uncharted 4 gibi bazı oyunlar sadece ps4 için çıkan oyunları kaçırmamak için ps4 almak lazım