Playstation 3 Fat İçin ilk kez Jailbreak işlemi ama nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nihat1551

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

PS5 çıkma arafesinde rafta kalmış ve kullanılmamış denecek temizlikte olan bir Fat kasa PS3 elime geçti. Ben de slim kırık model elimde olmasına rağmen eğlencesine içini açıp bir güzel macun, toz ve fan vb temizliklerini itina ile yaptım. 40GB diski 750 olan ile değiştikten sonra şu anda Jailbreak yapmak istiyorum. Kasanın özellikleri şu şekilde;

PS3 40GB Fat Konsol
FW 2.10 yüklü
CECHH04
Date code 7D

Diğer cihazda Ferrox Multiman yüklü ama nette multiman olarak aratınca Ferrox, Rogero, Cobra, HEN vs bir çok terim görüyorum ve flash ile uygun imajı tavsiye ederseniz cihazı brick etmeden jailbreak işlemini yapmak istiyorum. Forumda bu konu konuşulması yasaklı ise konunun kitlenmesi ve silinmesini, yok eğer bir sakınca yok ise işlem sırasını ve dosyalar için linklerini paylaşmanızı rica ederim.

Selamlar, herkese iyi forumlar...

nihat1551

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
??? Yok mudur kimseler ???

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686

Aslında ben de buradan anlatabilirim ancak biraz uzun ve meşakkatli bir işlem olduğu için anlatacaklarıma en yakın video bu sanırım ...

Yüklendikten sonra her türlü internet bağlayabilirsiniz.Hatta İnternet üzerinden Multiman'ı güncellemenizi tavsiye ederim.Oyun atmayı biliyorsanız her şey daha kolay zaten.Forumda bu konu yasaklı ise affola...Bilmiyordum...

Son düzenleyen moderatör:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Maalesef Forumda Korsan,Crack,Jailbreak yasak.
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.
Lütfen Forum kurallarını okuyunuz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...