Playstation 3 Almayı Düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PS 3 almayı Düşünüyorum Daha Öncesinde Bir Kaç Kez PS2 Kullanmıştım Ama Genelde Oyunları Bilgisayarda Oynardım Şimdi Düşündüm ki İyi Bir Oyun İçin Bilgisayara Malzeme Aacağım Paraya Bir PS3 Alıyım Hem Deneyim Olsun Hem Kendimce Kârlı Çıkıyım Asıl Sorum Klavye Ve Mouse'a çok Alışkınım PlayStation 3 için Böyle Harici Donanımsal Klavye Mouss Falan Olur Mu ? Ya Gerçekten Sorum Komik Gelebilir :D Ama Klavye Ve Mouseda Çok İyiyim Ve Onlara Alışkınım Ayrıca Savaş Vs Oyunlarda Nişan Almak Falan GamePadde-Joystick te Zor mudur Yoksa Mecburen Joystick Kullanıcam :/

ibo3182

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nisan adamı kontrol etmek zor gelebilir ilk başta ama alıştıktan sonra mause ve klavye kullanmak gibi gelir insana alışmak muhim sonrası gelir..god of war oyunu nu tavsiye ederim..:)

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konsolda her oyunda otomatik hedef diye bişey var

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
nisan adamı kontrol etmek zor gelebilir ilk başta ama alıştıktan sonra mause ve klavye kullanmak gibi gelir insana alışmak muhim sonrası gelir..god of war oyunu nu tavsiye ederim..:)

god of war.. efsane.. ps3' teki ilk oyunum :)
şimdide the last of us oynuyorum..

titus6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Al ,evvela Last Of Us ve God Of War serisini oyna.

lamantra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hala alamadım ya hiçmi indirime girmez bir ürün

uznl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence alırsan kesinlikle ikinci el almalısın.Zaten oyunların parası bir hayli fazla bir de sıfır alarak paranı iyice harcama.Nişan vs. konusuna gelince ona kesinlikle alışırsın rahat ol.

sayco06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben ps3 mü alayım xbox 360 mi ?? hangisinin grafik kartı daha iyi ve ben korsan oyun alıcam . sizce hangisi daha iyi

Ayduyd123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle xbox 360'ı öneririm ben kendim xbox 360 sahibiyim ve aşırı derece'de memnunum oyunların kalitesi inanılmaz güzel ve grafikler muhteşem samsung full hd smart tv'de gerçek 1080p oyun keyfini yaşıyorum, ve xbox kolları harika dizayn edilmiş saatlerce oyun oynasanız bile elleriniz hiç yorulmuyor ve alerji yapmayan çok kaliteli bir malzemeden üretilmiş ve crack'lı oyun oynamak istiyorsunuz xbox 360'ın üstüne tanımam jtag sayesinde 1tb hdd'ye 170 oyun yüklü olarak alabiliyorsunuz.

xbox almak istersen bana ulaş Xbox 360 Jtag + Kinect + 2 Kol + 1tb hdd + 170 oyun 980 tl İstanbul kadıköy'den alabilirsin üstüne üstlük 2 sene dükkan garantisi veriyorlar.

Mesuthoroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Arkadaşlar,
Bende Ps3 2. el mı alsam yoksa sıfır mı alsam bilmiyorum, incelediğimde bazı cihazlar 1-2 kere kırmızı işik sorunu olup satan cıkabilir veya turuncu işik hatası.
Sizce 1. el ps3 alip online oyuncular ile takılmak mı yoksa 2.el alıp kırılmış oyunlar mı takılmak iyidir ?
2. elde alıp 1 ay sonra cihaz hata verme riski olur mu ?
Biraz daha bekleyip ps4 mu alsam ??
Ps3 vardı bende Dongle lu, bozuldu Move seti kolları hepsi mevcut.
Bir yardım edin lütfen ???