Plati.ru Sadece market sitesidir.

Bu konuyu okuyanlar

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Adını vermeye çalışacağım, Technopat forum'da 5 15 yaşındaki çocuklar yazmış çalıntı sitesidir. VS vs vs vs yazmışlar.
Plati sadece market sitesidir. Pttavm, hepsiburada. n11, oyunsatış sitesi sitedir. Şu aklınız bassın en sonun zorla hakaret küfür edeceğim
kardeşim pazar açan kişiler doğru kişi dürüst kişiler var, dürüst yapmayanda var!
ismini vereceğim plati de, adamla kafa ağrıttırdım, çalıntı mı değil mi hesap diye; bori adlı kişi kullanılmış hesap oyunu 75 level'de bırakmış gta 5'te adam o'nu bana verdi. 3 sene önce 48 tl'ye hiç bi problem yaşamadım. Zaten söyledi 1 hafta problem çıkarsa sana yeni hesap vereyim güvenebilirsiniz dedi.

1 tl oyun alırsan tabi çalıntıdır. Adamı araştırmadan DM atmazsan kazıklanırsın + + + + kul hakkını yersin

En sonunda site adresi paylaştım banlanacağım sonunda. Oradakiler kütük beyinli, velet basmış orayı kafasına göre konular açmalar etmeler.
Adam yazmış format atmasını bilmiyorum nasıl atacağım. gel de küfür etme youtube'da içerikler çok aramasını bilmiyorsunuz ki ?!

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Hocam komşu forumlarda da çok dahil var hocam. Ne yapacağız ne edeceğiz bilmiyorum.