PKK Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karakartal71

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Pkknın sitesini buldum.İnternette gezinirken.Bütün Türk hack siteleri bu siteyi hacklemek istiyorlar ama site hala yerli yerinde
İşte şarapsızların sitesi

troy: söz konusu link kaldırılmıştır. küfür etmek için de olsa terörizme destek veren sitelerin burda yeri yoktur.

*SiRiNe*

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Valla ben pek anlamam bu işlerden tek istediğim onların duman olması ama bu site hacklmekle olmaz ama yine de bunu yapabilcek olanın şimdiden eline sağlık.... :D

WaterBoy

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
sen bu sitenin linkini buraya koyarak bu sitenin hitlerini artırıyorsun lütfen linki kaldır
bırak boş hayalleriyle uğraşsınlar Türkiye bölünmez ancak böler!"

karakartal71

Asistan
Reaksiyon puanı
0
WaterBoy dedi ki:
sen bu sitenin]

haklısın ama sitede Türkiye'ye faşist, ırkçı falan diyorlar.Bu terbiyesizlikleri sizin de görmenizi ve düşmanlarımızın gözünde ülkemizin nasıl göründüğünü bilmenizi istedim.Yine de sağol

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
karakartal71 dedi ki:
WaterBoy dedi ki:
sen bu sitenin]

haklısın ama sitede Türkiye'ye faşist, ırkçı falan diyorlar.Bu terbiyesizlikleri sizin de görmenizi ve düşmanlarımızın gözünde ülkemizin nasıl göründüğünü bilmenizi istedim.Yine de sağol

Onlar anca "kalleşçe" yollara mayın döşerler,onca masum ınsana yaparlar,onlar anca "sanal alem" üzerinden propaganda yaparlar,erkegin o..puları gibi..
Çıkmıyorlar ki meydana,ahh..
yüreği ve gururu olan çıkar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...