Pişman Olup Turkcelle Dönmek İsteyenler İçin Yuvaya Dönüş Kampanyası!

Bu konuyu okuyanlar

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Turkcell pişman olup hattını tekrar taşımak isteyenlere özel kampanya yapmış. Uygun paketler hazırlamış 10 gb 1000 dk 44 tl 12 gb 1000 dk 55 tl gibi kampanyanın detaylarına burdan ulaşabilirsiniz https://www.turkcell.com.tr/tr/yuvaya-donus

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Yani BTK şu işe el atmalı. Mevcut aboneleri yolunacak kaz gibi gören bu sistem doğru değil. İnsanlar senede 1-2 defa hat taşıma yapıyorlar en az. Loyalty (sadakat) denen şey de önemli.

ha bu BTK ile böyle

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Yani BTK şu işe el atmalı. Mevcut aboneleri yolunacak kaz gibi gören bu sistem doğru değil. İnsanlar senede 1-2 defa hat taşıma yapıyorlar en az. Loyalty (sadakat) denen şey de önemli.

ha bu BTK ile böyle
mevcutlara değil sadece kendi müşterilerine de kampanyalar yapıyorlar geçen turbo paketlerinde kampanya yapmışlardı

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
mevcutlara değil sadece kendi müşterilerine de kampanyalar yapıyorlar geçen turbo paketlerinde kampanya yapmışlardı

Ben genel anlamda söyledim. Bu tür kampanyaları daha çok numara taşıma ve yeni tcell'liler için yapıyorlar. Geçtiğimiz günlerde başka bir hattıma mevcut tarifenin iki katını verdiler aynı fiyata şaşırmıştım.