pil değişmekle iyimi yaptım ?

Bu konuyu okuyanlar

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
o halde pil değişimi yaparak doğru bir kararmı vermiş oldum ? :)

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar telefonumu bugün servisten aldım şu anda durumu iyi gibi fakat pil değişimi sorasında hoparlörde değişmiş sebebini sorduğumda pilmdeğişiminde hoparlöründe değiştiğini söylediler

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Arkadaşlar telefonumu bugün servisten aldım şu anda durumu iyi gibi fakat pil değişimi sorasında hoparlörde değişmiş sebebini sorduğumda pilmdeğişiminde hoparlöründe değiştiğini söylediler

Hoparlör iyi durumda ise bu senin için bir kazanç diyebiliriz ne güzel işte.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Üst hoparlör mü yoksa alttaki mi? Bildiğim kadar hoparlörün değişimine gerek yok ama belki de hoparlördeki sıvıya dayanıklı ağını yenilemek için yapmışlardır.

Yada hoparlöre zarar verdiği için yenilemişlerdir

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Şu an baktığımda hoparlör iyi durumda alttaki değişmiş sanırım bir arkadaşda iphone x için pil değişimi yapmıştı ondada hoparlör değişimi olmuş sanırım

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar pilimi değişeli 3 ay oldu memnundum dün 99 a düştü bugün 98 oldu nedir bu saçmalık nasıl düzelir bu pil sağlığı yokken daha iyidi telefon yokmu buna bir çözüm ?

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
merhabalar iphone x imin batarya ömrü 85 e düştü pupa dan almıştım cihazı bana şubat sonuna kadar getirdiğim takdirde apple bataryayı ücretsiz değişeceğini söyledi bende teslim ettim değişim için bu hafta içi alacağım tekrar fakat yalnız değişmek mantıklımı değişim sonrası cihazda herhangi bir sıkıntı olur mu su geçirmezlik ya da farklı bşe orjinalliği bozulur mu ?
Su gecirmezlik gidiyor bilginiz olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an baktığımda hoparlör iyi durumda alttaki değişmiş sanırım bir arkadaşda iphone x için pil değişimi yapmıştı ondada hoparlör değişimi olmuş sanırım
Ekran ile hoporlor birbirine bagli oldugundan oda değişiyor