(PHP PDO) Ücretsiz Web Programlama Yapacağım (1 Kişi)

Bu konuyu okuyanlar

siyahpapyoncom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar,
Başlıktan da anlaşıldığı gibi bir kişiye ücretsiz olarak web programlama yapmak istiyorum. Bunu yapmamdaki amacım pratik yapmakla beraber; zihnimdeki kodları canlı tutabilmek. Şimdi gelelim içeriği detaylandırmaya. Projelerini bu içeriğin altına mesaj bırakan kişilerden birini seçip dilediği programı yapacağım. Tek yapmanız gereken yaptırmak istediğiniz küçük çaplı proje. Bu projeyi mesaj olarak bıraktığınızda içlerinden birini seçerek sıfırdan kodlama yapacağım; eğer kişi öğrenmek isterse de onunla beraber kodlamayı yapabiliriz. Ayrıca şuan isteyeceğiniz projenin küçük çaplı olmasını özen gösterin :) çok fazla vaktimi alacak projelerinizi maalesef yapamayacağım.

Teşekkürler.

sudekorhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Benim x bir sitem var ve bu sitede kullanıcılar var
örnek www.x.com/Haber
Ben Twitter'de bulunan Haber Kullanıcısının twitlerini
Kendi sitemde olan Haber Kullanıcısından yayınlamak istiyorum
Nasıl bir yol izlenmelidir?

siyahpapyoncom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba herkese yukarıda belirttiğim "ücretsiz program yazma" teklifimi "elimde olan projeden" dolayı geri çekiyorum. Bilginize.

ynswtf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
@sudekorhan
Yanlış anlamadıysam. Web siteniz de haber adında bir kullanıcı mevcut ve twitterda da haber adında bir twitter hesabı var. Bu hesap twitterda bir twit attığı zaman web sitenizdeki haber kullanıcısının profiline de düşmesi gerekiyor. Eğer bunu yapmak istiyorsanız API ile gerçekleştirebilirsiniz. Twitter dev bölümünden dökümanları incelemeniz gerekiyor. Twitter Developer Platform