Photoshop öğrenmek istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

emre5589

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar Photoshop u tam anlamıyla öğrenmek istiyorum. Kartvizit yapımını felanda öğrenmek istiyorum. Onerceginiz bir YouTube kanalı felan var mı. Başka nasıl öğrenebilirim kursa gitmeden. Önerilere açığım

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Udemy üzerinde sağlam kurslar bulunabilir. Youtube üzerinde ki bazı kurslar ya eğitimi tamamlamıyorlar yada anlatım bozukluluğu oluyor.

emre5589

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Peki Photoshop cs6 mı kullanmami önerirsiniz ya da Photoshop CC yi mi? Şuan Cs6 kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Udemy üzerinde sağlam kurslar bulunabilir. Youtube üzerinde ki bazı kurslar ya eğitimi tamamlamıyorlar yada anlatım bozukluluğu oluyor.
Siteye bir göz gezdirdim. Mesela Afgan Rasulov'un kursu var 32 TL'ye bu kursu alınca tüm herşeyi detayına kadar öğrenecek miyim? Mesela kartviz yapımınıda öğrenebilir miyim? Bir de kafama Bir şey takılırsa sorma imkanım var mı?

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Kurs sahibine soru sorabiliyorsunuz. Kursu satın almadan kurs içeriğine bakabilisiniz.

Mxns

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Meslek edineceksen kurslardan ziyade bu işi yapanların yanında olman daha iyi olur.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
O yöntem el becerileri isteyen mesleklerde uygun olur. Hemşireler de sürekli Doktorların yanındalar ama Doktor olamıyorlar. Bilgi gerektiren mesleklerde okumak, okumak, okumak gerekiyor.

emre5589

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Meslek edinmek istiyorum ama bu işi yapan veya bilen bir tanıdığım yok anca kurslardan ve pratik yaparak öğrenebilirim diye düşünüyorum. Bu işi öğrendikten sonra bir fotoğrafçının yanına ise girsem maaşım ne kadar olur acaba, bilgisi olan var mı? Fotoğrafçının yanında bir kaç sene çalışıp fotoğrafçı dükkanı açmayı düşünüyorum.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Asgari ücretten fazla olmaz. Kayıtsız çalışırsan daha da az olur.