Photoshop Çalışmaları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

küheylanTR

Doçent
İlklerden. Şimdilerde bakmak bile istemiyorum. İğrenç :D Ama ilklerden olduğu içinde kıyamıyorum. Ama çok kötü be :D Bayağı armatörlük akıyor :D
BFF625EE-99D7-4742-BB47-7B39221D0C2F.jpeg

Hızlı Resim - Türk Wallpaper
Can sıkıntısından 10 dakikada bunu yapmıştım. Nasıl olmuş?
10 dakikada güzel bir iş çıkarmışsın. :) Ama ateşi biraz aşağıya kaydırıp etkisini azaltırsan, sağ üst köşedeki yazıyı siyah değil de beyaz yaparsan, Türk yazısını biraz daha küçültüp ay-yıldızın sağ tarafına doğru kaydırırsan bence çok daha güzel olur. :)

küheylanTR

Doçent
Buda öyle çok aman aman bir çalışma değil ama en sevdiklerimden :) Bir ay sonra falan başka bir konu açalım. Daha güncel ve bilgi dolu olsun :)

maiconnnn_preview.jpeg

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu çalışmanın tasarımıda benden çıktı :) Boyayan arkadaşları tanımıyorum :D

7E769234-4D3A-4657-A8A4-0E0D8CD3AB77.jpeg

Son düzenleyen moderatör:

küheylanTR

Doçent
Bunlarda yenilerden :) 2. Resim daha kaliteli ama forumun dosya boyutu sınırlamasına takıldı düşürdüm :)
2A8ADB42-CD59-4235-B4DA-CDDAAAEC11C1.jpeg
59B24D07-DF24-4B61-9901-475A91A1C9CD.jpeg

Elbruz46

Rektör
Nasıl olmuş eksik vs. var mı? Sizce başka neler eklenebilir?

Arabanın arkasından çıkan toz bulutu daha topraksı bir renge dönmeli. Yerdeki araziden o şekilde beyaza yakın toz çıkmaz.

Helikopterden arabaya doğru gelen ışığın bir kaynağı olması gerekir. Orada kuvvetli etrafa ışık saçan bir beyaz bir ışık kaynağı olmalı.

Helikopterden aşağı doğru gelen ışık hüzmesi arkadaki dağları bile aydınlatmış gibi olmuş. Oysa havada sis bulut duman yok ise böyle bir görüntü oluşmaz. Işık üzerine biraz daha çalışman gerek.
Hülasa photoshop tekniğin ve hayal dünyan başarılı ama biraz daha fizik kurallarını gözlemlemen çok daha gerçekçi çalışmalar yapmana yardımcı olur.

Cyb3r_K1ng

Bamsı Alp
Onursal Üye
Arabanın arkasından çıkan toz bulutu daha topraksı bir renge dönmeli. Yerdeki araziden o şekilde beyaza yakın toz çıkmaz.

Helikopterden arabaya doğru gelen ışığın bir kaynağı olması gerekir. Orada kuvvetli etrafa ışık saçan bir beyaz bir ışık kaynağı olmalı.

Helikopterden aşağı doğru gelen ışık hüzmesi arkadaki dağları bile aydınlatmış gibi olmuş. Oysa havada sis bulut duman yok ise böyle bir görüntü oluşmaz. Işık üzerine biraz daha çalışman gerek.
Hülasa photoshop tekniğin ve hayal dünyan başarılı ama biraz daha fizik kurallarını gözlemlemen çok daha gerçekçi çalışmalar yapmana yardımcı olur.
Çok teşekkür ederim. Söylediklerini dikkate alacağım. :)

stat counter