Phoenix Son Sürüm İndir

Bu konuyu okuyanlar

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bu phoeniix bios güncelleme dosyasımı biraz detay versen

barikat_diss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paylaşımın için teşekkürler :D

Bir sorum olacak, program ücretsiz mi, ücretliyse paylaştığın full mu ? :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş ben bu programı kurdum da rm dosyalarını nerden indircem yazılım atarken rm dosyası cıkmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
piranha tabletime rom yükleyeceğim bununla uygun mudur acaba? quattro tab 9.7 modeli de.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
phoeniz yükledim ama flashing kısmında sadece bitane sekme çıkıyo bana firware update lazım gelmesi için napıcaz bi yardımcı olun

halit4141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu programı kullanmayı bilmeniz gerekir. mrcrab sitesinden telefonunuzun arka kısmın (pili kaldırınca greceksiniz) RM kodu yani product kodu yazar. Misal Nokia cihaz C7 için genelde RM-675 yazılıdır. Verdiğim adresten Product kodu öğrenip Phoenix programını çalıştırıp "Tools" kısmından "Data Package Download" yazan satırı seçin. Açılan bölüme product kodunu yazın yada kopyalayın, "check ava.." yazan yere tıklayıp onay bekleyin ve sonra "download" kısmının aktif olduğunu göreceksiniz. Bu şekilde indirmiş olduk. Burda önemli olan yazılımı siteden seçerken son versiyon ve tr olmasına dikkat edicez. İndirme bitince "File" butonuna basınca hemen satırda "open product" kısmından yazılım yada güvenlik kodu kırmamız gereken telefonun Rm kodunu buluyoruz. Akabinde "Flashing" kısmından "Firmware Update" satırını seçiyoruz. Açılan bölümden tekrar "product kodunu" seçip yazılımımızı buluyoruz ve "dead phone ..." kısmını aktif hale getirip ister reburfish ister sw reset butonuna tıklayıp yazılım atabilirsiniz. Anlamayan olduysa yazsın bana yardımcı olmaya çalışırım....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dead Phone Telefonu Öldürmek Anlamına Geliyor Telefonun Hafızasını mı biçimlendirecek en Firmware Update Yapıcamda ona basmadan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşım indir e tıklıyorum yandex indir diyor nasıl oluyor bu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim bende digiphone super slim s-2 tablet var rom atcamda işe yararmi sence ????....:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende telefonu görmüyor sürekli no connection diyor ne yapıcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
piranha ultra tab 3 10.1 rom atacağım bu program ile yapabilirmiyim pc çöktü.