Phılıps Spd5130cc/10 1 Tb External Hdd

Bu konuyu okuyanlar

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
product_format7_125420090.jpg

Kapasite (gb) : 1000
Devir (rpm) : 7200
Bağlantı : eSATA, USB2,0

Axess ile 9 taksit
Axess ile 7 taksit ve Ocak 2009’a erteleme
Ücretsiz Nakliye.

9 x 12,78 YTL = 115,00 YTL
Tek ödeme ile
115,00 YTL (KDV Dahil)
Havale ile 111,55 YTL (KDV Dahil

Ayrıntılı bilgi:http://www.teknosa.com/Cultures/tr-...R&T_Category=_SABIT_DISK_TASINABILIR_DISK821#

Arkadaşlar bu fırsatı değerlendirip alayım mı? Siz ne dersiniz? Bu kadar ucuz olması normal mi??

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Kişisel olarak fikrimi söyleyeyim kesinlikle almam 3.5" taşınabilir bir diski. Hele teknosa gibi karını maksimum düzeyde tutan bir firmadan kesinlikle almam.O fiyata bir terslik vardır.

Ayrıca 8 mb önbellek can çekişmesine sebep olmaz mı :)

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
16 veya 32 mb olsa bir ihtimal alınması düşünülebilir.Ben geçen gün taşınabilir diks aldım 320 gb ürün siparişe geçti son anda bir baktım 2 mb önbellek var hemen iptal ettim 8 mb aldım.320gb için 8 mb normal ama 1tb için çok az.

Kesin kararım sakın alma pişman olma ;)

Aldığım ürün Seagate FreeAgent GO 320 gb 2.5" 8mb önbellek

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
16 veya 32 mb olsa bir ihtimal alınması düşünülebilir.Ben geçen gün taşınabilir diks aldım 320 gb ürün siparişe geçti son anda bir baktım 2 mb önbellek var hemen iptal ettim 8 mb aldım.320gb için 8 mb normal ama 1tb için çok az.

Kesin kararım sakın alma pişman olma ;)

Aldığım ürün Seagate FreeAgent GO 320 gb 2.5" 8mb önbellek

1 TB harici disk 115 YTL ise, mutlaka bir eksiği olacaktır. Kaldı ki bu eksik öyle abartı sonuçlar doğuracak bir şey olduğunu sanmıyorum. Sonuçta bu bir harici disk ve depo görevi görecek. Bunun üzerinden sistem başlamayacak, oyun oynanmayacak vs vs...

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Teknosadan birşey alınırmı Allahaşkına.Hiç tavsiye etmem.

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Frostban3 dediğin gibi şeyler yapmayacak ama performans olarak kullanıcıyı çileden çıkaracaktır illaki internette 40 50 ytl farkla 32 mb önbelleği olan ürünleri bulmak mümkünken bunu almak bence uygun değil.

Teknolojiyi takip ederken hep en dandik ürün ile takip etmek benim görüşlerime ters şahsi görüşüm olarak kesinlikle tavsiye etmem Western Digital firmasının aynı boyuttaki cihazlarına bakmasını öneririm arkadaşın.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
ön bellek çok önemli haklısın galiba...

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Frostban3 dediğin gibi şeyler yapmayacak ama performans olarak kullanıcıyı çileden çıkaracaktır illaki internette 40 50 ytl farkla 32 mb önbelleği olan ürünleri bulmak mümkünken bunu almak bence uygun değil.

Teknolojiyi takip ederken hep en dandik ürün ile takip etmek benim görüşlerime ters şahsi görüşüm olarak kesinlikle tavsiye etmem Western Digital firmasının aynı boyuttaki cihazlarına bakmasını öneririm arkadaşın.

40 YTL fark = %30 - %35 arası fark...

8 MB önbellek kimeyi çileden çıkarmaz.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Western Digital da çok pahalı ayrıca 8 mb ön bellek HD bir filmi atmaya kalksam 1,5 yıl beklerim gibime geliyor :) Ön belleği gözden kaçırmışım....

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Peki Frostban3 varsayalım bu ürün dediğin gibi alınabilir ve memnuniyet vericidir diyorsun Teknosayı aradım şimdi görüşme detayları aşağıdadır.

Teknosa müşteri hizmetleri ile yaptığım bir görüşme ile ürünün hiçbir mağazada olmadığı internet üzerinden de satın alınamayacağı fiyatınında kesinlikle o olmadığı güncel fiyatın ürün stoğa girince yazılacağı dile getirildi. Buyrun burdan yakın...Almak isteyenlere duyurulur.

Bu durumda Teknosa'nın müşteriyi bayiye çekip farklı bir ürünü satış taktikleri ile pazarlamaya çalıştığı sonucu çıkarılıyor.Biraz daha fazla olacak bu fiyata yapılacak ek bir müdahale daha sağlıklı bir ürün alınmasına imkan tanıyacaktır.

Son mesajlar