Peygamberimize Hakaret Edenlere Hitaben

Bu konuyu okuyanlar

semihx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başkalarını aşağılayarak kendi düşüncesinin doğru olduğunu sandığı zihniyete sesleniyorum özellikle bazı ateistler sınırı aşarak zeka seviyelerini gösteriyorlar.

siz hiç doğruları söylüyorken aşağılandınız mı ? fikirleriniz yüzünden size savaş ilan edildi mi hiç ? sırf doğruları söylüyor diye taşlandı eziyet gördü!(hemde ilk amcası tarafından). size suikast yapıldı mı ? size büyücü, deli, laftası yapıştırıldı mı ? siz hiç evinizden sürülüp hicret etmek zorunda kaldınız mı ? sizinle küfür ederek dalga geçildi mi hiç soruyorum size? yıllarca sadece birkaç kişi inanmasına rağmen karı kız ve para tekliflerine hayır diyen

ırkçılığı kaldıran (veda hutbesini okuyun)

putları yıkan

köleliği kaldıran (her fırsatta köle azat etme cezası(!) veren)

kadınlara değer verilmeyen dönemde kızların diri diri gömüldüğü dönemde! annelere değer, kadınlara miras, kadınların merhamet yönünden üstün olduğunu bildiren vs.

zinayı engelleyen

faizi engelleyen

yetime öksüze sahip çıkmamızı söyleyen

temiz olmamızı söyleyen

hırsızlığı yasaklayan

yalanı yasaklayan

dedikoduyu yasaklayan

güler yüzlü olmamızı emreden

birisi hakkında kötü düşünmeyi bile yasaklayan

içki, kumar, domuz etini yasaklayan...

size düşünmenizi emreden !

benim aklıma gelmeyen binlerce şeyi yapan

...

milyarlarca insanı etkileyen oğlu öldüğü gün güneşin tutulmasının nedeninin oğlunun ölümü olduğunu sananlara bunun doğa olayı olduğu cevabını veren, gece namazları kendisine farz olan peygamber efendimiz hz. muhammed (s.a.v.)in hakkında daha objektif daha aklı selim konuşmanız sizin için daha hayırlı olacaktır. çünkü artik hak ile batil iyice ayrilmistir. vesselam