PewDiePie saatte 500 bin abone kaybediyor!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
PewDiePie saatte 500 bin abone kaybediyor!

Ünlü YouTuber PewDiePie'ın başı büyük bir hata ile dertte. YouTube üzerinde bulunan bir açık sayesinde büyük kanallar büyük oranlarda takipçi kaybediyorlar!

:: YouTube içerik üreticileri hakkında genel fikriniz nedir?

Son düzenleme:
D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Sahtekarlik yaparak kazandigi tiklamalara saysin.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Sahtekarlik yaparak kazandigi tiklamalara saysin.
Ben pewdiepie'ı 300.000 abonesi olduğu zamanlardan tanıyorum ve bir sahtekarlığını görmedim. Bu linke tıklamadan önce son yaptığım şey onun Resident Evil serisini izlemek oldu. Açıklar mısın ? Benim bilmediğim/görmediğim bir şey mi var ? Oldukça eğlenceli içerik üretiyor bence, 50 milyon abone de hem fikir, ama öyle görünüyor ki insanlar onu pek sevmiyor.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
@eronis

Bundan birkaç ay önce bilmem kaç aboneye ulaşırsam kanalımı sileceğim diye bir video yayınlamıştı. Milleti katakulliye getirerek birçok tıklanma elde etti bu videoyla. Bu yüzden sahtekarlık tabirini kullandım.

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
@eronis

Bundan birkaç ay önce bilmem kaç aboneye ulaşırsam kanalımı sileceğim diye bir video yayınlamıştı. Milleti katakulliye getirerek birçok tıklanma elde etti bu videoyla. Bu yüzden sahtekarlık tabirini kullandım.
Klasik büyük youtuber davranışları... Ülkemizde bunun gibilerle dolu

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
@eronis

İyi de bunu yapmasının asıl amacı o video'da kanalını sileceğini söyleyerek youtube kanalı takip etmeyenlere bile ulaşabilecek bir kitleye youtube ile ilgili söylemek istediklerini söylediği o iki video ile mesaj verdi.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yine de işin içinde kandırmaca var. Böyle adamları da sevmiyorum şahsen.

Son mesajlar