PewDiePie kanalını siliyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
PewDiePie kanalını siliyor!

Ünlü YouTuber PewDiePie kanalı için şaşırtıcı bir karar aldı. YouTube üzerinden milyon dolarlar kazanan ünlü yayıncı, kanalını kapatmaya karar verdi.

Sizce kanalını silmesi doğru bir karar mı?

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,272
Vahh vahh demek ki kazandığı paraları yastık altına attı. ;)

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Ben sanmıyorum ya öyle bişey yapacağını. Trollük peşinde zaten :D 50M olunca şaka yaptım diye video atar bence :D

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Silsin de görelim :)

Birşeyler çeviriyordur bu. Sırf Youtube' a kızdı diye 50 milyon aboneli kanal silinir mi.

Reaksiyon puanı
0
Doğru karar zamanında Almanya'da Me(ismi lazım olmayan bir firmanın) sponsor olduğu kanallar yapmıştı,youtube referanslığını azaltıyor böyle kanallarda peki ya neden ?... çünkü pewdiepie ın kanalında yaklaşık 50 milyon abone var fakat bu abonelerin yarıdan fazlası kanal ile ilgilenmiyor bile ve videolarda kalmıyorlar
1 hafta önce ki attığı video I waited 4 years for this!!!! adlı video 4.1 milyon izlenmiş(bir önceki 3.6m) bu 50 milyon abone olan kanal için bir facia. Yeni kanal açmak kendisi için çok iyi olacaktır

Reaksiyon puanı
0
50 milyon aboneye sahip olması yetmez önemli olan izlenmesi üstelik click-bait(tıklanma) bile değil videolarda kalıcılık

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Arkadaşlar, yanlış anlaşılma olmasın. Pewdiepie youtube kanalını youtube'un politikalarına tarihteki en büyük tepki olarak silip sıfırdan bir kanal açmayı planlıyor. Ancak hala pewdiepie fanları bu siteden video'larını izleyebilir ve şu an bile bu site youtube'dan daha iyi.

PTERODACTYLS EVERYWHERE! - PewDie Plays: Silent Hill - Part 2

Holyterror

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Silse ne değişecek. Tepki göstereceksen komple bırak YouTubeyi ne diye yeni kanal açıyorsun. Git dailymotion kazan kazanabiliyorsan

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
başka bir video sitesinden teklif gelmiştir. kimse bindiği dalı kesmez

Last Whx105sper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Kesinlikle doğru bir karar.. Zira aylardır ulan 40-50 milyon abonesi var 1-2 milyon izlenme alıyor diye sürekli eleştiriyordum. Yeni bir kanal açarak daha yüksek izlenme oranlarına ulaşabilir. Ayrıca cesaretinden dolayı da tebrik edilmesi gerek.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Başlığı okuyup cevap yazanlar bir bir dökülüyor. Madem haberi okumadınız, bari cevapları okuyun.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Bu adamı 2012'de görmüştüm, oyun videoları vardı, sempatikti.
Aradan geçen 4 yıl içerisinde tövbe estağfirullah birşey olmuş.
İçmekten mi uyuşturucudan mı nedir, sempatikliği kalmamış, tipi sertleşmiş.
Hatta videoyu buldum, Amnesia oyununu onunla bitirebilmiştim, hem gerilmekten hem de senaryonun karmaşıklığından ve yoğun İngilizce'den kendi başıma bitirememiştim.

Haklı olduğu taraflar var kesinlikle. Bikinili kızların olduğu komik bir video paylaşılıyor, 6 günde 10 milyon izleniyor, youtube'un her yerinde önerilen videolarda görülüyor, bu adamın yaptıkları gerçekten de hiçbir yerde gözükmüyor.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Tek derdimiz bu olsun.
Amin !
Bu adamı 2012'de görmüştüm, oyun videoları vardı, sempatikti.
Aradan geçen 4 yıl içerisinde tövbe estağfirullah birşey olmuş.
İçmekten mi uyuşturucudan mı nedir, sempatikliği kalmamış, tipi sertleşmiş.
Hatta videoyu buldum, Amnesia oyununu onunla bitirebilmiştim, hem gerilmekten hem de senaryonun karmaşıklığından ve yoğun İngilizce'den kendi başıma bitirememiştim.

Haklı olduğu taraflar var kesinlikle. Bikinili kızların olduğu komik bir video paylaşılıyor, 6 günde 10 milyon izleniyor, youtube'un her yerinde önerilen videolarda görülüyor, bu adamın yaptıkları gerçekten de hiçbir yerde gözükmüyor.
Ben bu adamı yaklaşık 300.000 abonesi varken takip ederdim. Sanırım eski BRO'lardanım diyebilirim :p Video'larını hep eğlenceli buldum. Tarzı yıllar içinde değişti ama bence hala aynı eğlenceli adam :)

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Çokta umrumdaydı silsede klavyeme silmesede klavyeme.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Adami taklit eden kisiler bile ayda milyarlar kazaniyor [emoji3]

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
kendi sitesini neden kurmuyor bu arkadaş ? yeterince parası var zaten ya da silsin kanalı ama mutlaka geri dönecektir meyve veren ağaç köklenir mi ?

lApRaNaXl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Yeni kanala geçicekmiş dedikleri tamamıyla doğru, aynı şeyi facebook sayfalarda, kişilerde yapıyor, belli bir sayıdan sonra iletimi düşüyor son bir videoyla yeni kanalını tanıtır sonra ordan devam eder zaten hızlı bir şekilde çıkabilir tekrar..

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Arkadaş adamın öyle bir çakmaları var ki adam yeni kanal açınca özentileride yeni kanal açıyor :D